Lampy w mosiężnej odsłonie od Nowodvorski Lighting

Szlachetne materiały, wyjątkowy design. Lampy w mosiężnej odsłonie od Nowodvorski Lighting

Style i trendy zmieniają się z sezonu na sezon. Szlachetne materiały nie wychodzą jednak z mody. Mosiądz, marmur czy drewno od stuleci nadają wnętrzom niezwykłego charakteru i szczególnej oprawy. Nowa odsłona lamp Nowodvorski Lighting pozwala cieszyć się naturalnym pięknem mosiądzu zamkniętym w wyjątkowych formach kolekcji EYE, PROFILE EYE SPOT i IMBRIA.

Imbria Spot Produkty wnętrzarskie wykonane ze szlachetnych materiałów cieszą się uznaniem niezależnie od panującej epoki. Mosiądz, alabaster czy mahoń zawsze stanowiły o prestiżu i były zastrzeżone dla najbardziej prestiżowych projektów i reprezentacyjnych pomieszczeń. Nawet modernizm, który wywrócił do góry nogami całą architekturę i nasze spojrzenie na design, nie zerwał z powiązaniem piękna z materiałem.

Minimalizm w dobrej formie
Lampy w mosiężnych oprawach – nowości w bestsellerowych kolekcjach IMBRIA, EYE i PROFILE EYE SPOT od Nowodvorski Lighting, to kontynuacja ponadczasowej miłości do piękna, wynikającego z użycia szlachetnych surowców.

Lampy IMBRIA to kolekcja szczególnie polecana do wnętrz w stylu nowoczesnym i modern classic. Minimalistyczna forma i rygorystyczna geometria sprawiają jednak, że będzie to doskonałe rozwiązanie również we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym czy klasycznym. Wysokość lamp IMBRIA to 130 cm, dzięki czemu dobrze wpasują się w wysokie i przestronne pomieszczenia. W skład kolekcji wchodzą zarówno lampy mosiężne, jak też wykonane ze stali lakierowanej – w kolorze białym i czarnym. Wszystkie dostępne są w wersji z 4, 6 i 10 punktami świetlnymi.

IMBRIA aranżacja

Szerokie możliwości aranżacji
Produkty z mosiądzu poszerzyły również rodzinę kolekcji EYE i PROFILE EYE SPOT od Nowodvorski Lighting. W kolekcji EYE, obok kinkietów, lamp punktowych oraz lampy w układzie okrągłym, w wersji mosiężnej dostępna jest nowość – lampa wisząca z trzema punktami świetlnymi na listwie. Pozwala to na dowolne komponowanie oświetlenia zarówno pod względem ilości punktów, jak również ich rozmieszczenia.

Praktycznym i ciekawym rozwiązaniem może być np. podkreślenie wyspy kuchennej poprzez zastosowanie zwisających, potrójnych lamp w kolorze mosiądzu i uzupełnienie oświetlenia pozostałej części pomieszczenia pojedynczymi lampami mocowanymi bezpośrednio do sufitu i ścian. Taka kompozycja skupi uwagę na kluczowych elementach wnętrza, a jednocześnie zapewni doskonałe doświetlenie całej powierzchni przy zachowaniu jednorodnej stylistyki.

IMBRIA Eye VI
Lampy IMBRIA to kolekcja szczególnie polecana
do wnętrz w stylu nowoczesnym i modern classic.
FOT. Nowodvorski Lighting

Kolekcja PROFILE EYE SPOT, również uzupełniona o wersje z mosiądzu, przeznaczona jest do montowania w szynoprzewodach systemu Profile. Sposób montażu umożliwia przesuwanie poszczególnych opraw, a ruchoma główka pozwala na ustawienie kierunku padania światła według własnych preferencji. Kompaktowa wielkość lamp oraz szeroka funkcjonalność systemu Profile sprawiają, iż oświetlenie to sprawdzi się idealnie zarówno jako liniowe nad strefą wypoczynku, robocze w kuchni czy uzupełniające.

EYE III
EYE III – nowość w mosiężnej odsłonie od Nowodvorski Lighting.
FOT. Nowodvorski Lighting

Lampy w mosiężnej odsłonie od Nowodvorski Lighting to sposób na podkreślenie unikatowego charakteru wnętrza oraz dodanie w nim nuty niecodziennego, szlachetnego blasku.

Napisz komentarz...