LG PuriCare AeroTower

LG udoskonala technologię oczyszczania powietrza – LG PuriCare AeroTower

Kompleksowe i efektowne wizualnie rozwiązanie LG Electronics, wyposażone w funkcje oczyszczania, chłodzenia i ogrzewania powietrza, zadebiutuje podczas targów CES 2022. LG PuriCare AeroTower zaprojektowano w taki sposób, aby sprostał potrzebom współczesnego stylu życia. Działanie urządzenia można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji, aby każda domowa czynność była przyjemniejsza i bardziej komfortowa.

LG PuriCare AeroTower idealnie sprawdzi się w całorocznym użytkowaniu, dostarczając czyste, świeże powietrze w zakresie 360 stopni w trzech dostępnych trybach działania: Heating Mode (ogrzewanie), Fan Mode (wentylator) i Diffusion Mode (dyfuzja). Po uruchomieniu trybu ogrzewania podmuch ciepłego powietrza (maksymalnie 30°C) podnosi temperaturę powietrza w pomieszczeniu o 5°C w mniej niż 10 minut. W trybie wentylatora urządzenie generuje odświeżającą bryzę, a dzięki 10 stopniom intensywności nawiewu użytkownik może stworzyć w pomieszczeniu najbardziej komfortowe dla niego warunki. Tryb dyfuzji pozwala zadbać o optymalną jakość powietrza niezależnie od pory roku. Czyste, przefiltrowane powietrze rozprowadzane jest we wszystkich kierunkach przez dyfuzor Air Guard, umożliwiając pełną i wydajną cyrkulację.

LG PuriCare AeroTower

Dzięki oryginalnej, opracowanej w LG technologii Air Valley urządzenie wytwarza strumień powietrza, który przylega do najbliższej powierzchni. Zjawisko to jest określane jako „efekt Coandy”. Dzięki niemu powstaje ciągła, przyjemna bryza odczuwalna w całym pomieszczeniu. Pionowe, zwężające się łopatki PuriCare AeroTower pracują niezwykle cicho, emitując dźwięk na poziomie zaledwie 23 dB. Elegancka cylindryczna obudowa wpisuje się w nowoczesną estetykę, idealnie współgrając z każdym wystrojem wnętrza. Najnowszy model urządzenia PuriCare marki LG będzie dostępny w dwóch subtelnych kolorach: beżowym i srebrnym.

LG PuriCare AeroTower ma atest międzynarodowych agencji badawczych, m.in. IBR Laboratories, potwierdzający jego skuteczność w podnoszeniu jakości powietrza w pomieszczeniach. Wielostopniowe filtry True HEPA wychwytują aż do 99,97% różnego rodzaju cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona. Dodatkowym atutem urządzenia jest technologia LG UVnano, która przy wykorzystaniu światła UV eliminuje bakterie gromadzące się na wentylatorze.

Oprócz wydajnego działania i efektownej stylistyki najnowsze rozwiązanie LG w segmencie oczyszczania powietrza zapewnia również wygodę użytkowania. Szeroką gamę parametrów jakości powietrza można śledzić na przejrzystym wyświetlaczu LCD lub w bezpłatnej aplikacji mobilnej LG ThinQ™. Aplikacja na system Android i iOS pozwala monitorować działanie urządzenia w czasie rzeczywistym i regulować ustawienia także wtedy, kiedy jesteśmy poza domem.

Nasz nowy oczyszczacz powietrza PuriCare AeroTower został zaprojektowany z myślą o współczesnym domatorskim stylu życia. Skutecznie chłodzi, ogrzewa i oczyszcza powietrze, a przy tym doskonale się prezentuje

podkreśla Lyu Jae-cheol, prezes LG Home Appliance & Air Solution Company.

Aby poznać zalety urządzenia PuriCare AeroTower marki LG, odwiedź wirtualne stoisko LG podczas targów CES 2022 od 5 stycznia.

LG PuriCare AeroTower

Napisz komentarz...