Rolety plisowane na wymiar - gdzie kupić?

Rolety plisowane na wymiar – gdzie kupić?

Jeśli starasz się być na bieżąco z panującymi trendami wnętrzarskimi, to na pewno śledzisz aranżacje okienne. W wielu domach królują żaluzje – czy to drewniane, czy aluminiowe – ale nie jest to jedyny wariant. Coraz odważniej z dużym powodzeniem radzą sobie rolety plisowane. Na co warto zwrócić uwagę, gdy chcemy kupić plisy do swojego mieszkania lub biura?

Może zacznijmy od tego, czym charakteryzują się plisy. Jest to rodzaj osłony przeciwsłonecznej, której głównym elementem jest plisowany materiał. W pewnym sensie przypomina on harmonijkę. Dlatego zdarza się, że rolety plisowane nazywamy także „harmonijkami”.

Wysokiej jakości materiał kluczem do sukcesu
Materiał jest najważniejszym elementem w wyglądzie plis. To dobór wysokiej jakości tkaniny zagwarantuje nam 100-procentowe zadowolenie. Dlatego na etapie wyboru najlepiej zdecydować się na sprawdzone rozwiązanie od doświadczonego producenta.

Bardzo bogatą kolekcję najwyższej jakości tkanin posiada Anwis, producent z ponad 40-letnim doświadczeniem. Rolety plisowane na wymiar w tym wypadku liczą sobie zbiór prawie 600 najróżniejszych materiałów. Tkaniny można podzielić na różne grupy kolorystyczne, a także ze względu na poziom transparentności, czyli przepuszczalności światła.

Innym podziałem jest podział na tkaniny zwykłe oraz tkaniny plaster miodu. W tym pierwszym wypadku mamy pojedynczy materiał, natomiast przekrój złożony z dwóch tkanin przypomina plaster miodu.

rolety plisowane
Rolety plisowane dwukierunkowe

Wycena, pomiar i montaż specjalisty
Zróżnicowane sposoby sterowania, montaż inwazyjny oraz bezinwazyjny, ogromne bogactwo tkanin. Jest kilka kwestii, które przed ostatecznym wyborem plis należy ustalić.

Wstępną wycenę rolet plisowanych Anwis można sprawdzić za pomocą domyślnego konfiguratora. Wystarczy wybrać produkt, wprowadzić przybliżone wymiary i to wszystko: https://www.modniewoknie.pl/przeslony-okienne?category_id=7&type_id=20 Kilka sekund i wstępna wycena gotowa.

Istnieje również inna droga, a mianowicie kontakt z doświadczonym Doradcą. Nasi specjaliści, którzy działają na terenie całego kraju, mają wieloletnie doświadczenie. Są gotowi do pomocy już na etapie wstępnego doradztwa, a następnie wyceny, pomiaru, a także montażu.

Próbki tkanin
Prawie 600 najróżniejszych tkanin, a każda z nich może odmienić twoje wnętrze. Ekran komputera nigdy nie odda w 100 procentach koloru oraz struktury tkaniny. Dlatego przed ostateczną decyzją warto zamówić darmowe próbki tkanin.

Dzięki nim możemy porównać poszczególne odcienie do aranżacji całego wnętrza i zdecydowanie ułatwić sobie podjęcie ostatecznej decyzji.

Rolety plisowane
Rolety plisowane dwukierunkowe

Napisz komentarz...