Gardena ClickUp!

Stylowy ogród przez cały rok – poznaj system Gardena ClickUp!

Gardena ClickUp! to nowy, wszechstronny system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia, uczynią nasz ogród piękniejszym, niezależnie od pory roku.

Trzonek Gardena ClickUp! JEDNO KLIKNIĘCIE I GOTOWE!
Zieleń daje nam wiele radości i wytchnienia! Gdy tylko na dworze robi się cieplej, spędzamy w naszych ogrodach i na balkonach coraz więcej czasu. Gardena postanowiła umilić ten czas i stworzyła wyjątkowy system ClickUp! który można wygodnie modyfikować i używać przez cały rok. Ponadto, proste wzornictwo zestawu idealnie pasuje do każdej przestrzeni. Elementy zestawu wykonano z wysokiej jakości trwałych i mrozoodpornych materiałów. Wszystkie części łatwo się czyści i można myć je w zmywarce. System objęty jest aż 5 – letnią gwarancją.

Podstawę zestawu stanowi trwały trzonek (cena sugerowana: 67,50 zł) wykonany z drewna modrzewiowego z certyfikatem FSC, co oznacza, że do produkcji trzonków jest używane tylko drewno pozyskiwane z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Końcówka trzonka to szpikulec ze stali nierdzewnej, który możemy wygodnie zamontować w glebie lub doniczce. Pozostaje już tylko wybrać odpowiedni element i cieszyć się nową odsłoną ogrodu!

ZADBAJ O OWADY W OGRODZIE
Hotel dla owadów ClickUp! przyciągnie do twojego ogrodu jeszcze więcej owadów i będzie przydatny przez cały rok. Jego specjalna konstrukcja oferuje cztery różne siedliska dostosowane do różnych gatunków owadów. Ramy wokół poszczególnych obszarów zapewnią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Miejsce dla siebie znajdą tu, np. dzikie pszczoły, motyle i biedronki.
Cena sugerowana: 199,00 zł.

ZATROSZCZ SIĘ O PTAKI
W miesiącach zimowych ptaki niewątpliwie docenią karmnik dla ptaków ClickUp! Oferuje on miejsce schronienia przed deszczem i śniegiem. Karmnik umożliwia także wygodne sprawdzenie poziomu napełnienia i proste uzupełnienie pokarmu. Jest on także łatwy w czyszczeniu i będzie stanowił ciekawy element w ogrodzie.
Cena sugerowana 179,00 zł.

ZMIERZ OPADY DESZCZU
Dzięki deszczomierzowi ClickUp! miłośnicy roślin będą mogli mierzyć ilość opadów atmosferycznych. Urządzenie posiada czytelną skalę w zakresie od 0 do 100 l/m2 i można je łatwo wyjąć w celu opróżnienia.
Cena sugerowana: 67,50 zł.

DODAJ WYJĄTKOWĄ DONICZKĘ DO SWOJEJ RABATY
Zamontuj doniczkę na kwiaty ClickUp! i stwórz bajeczny, wiosenny ogród. Świetnie sprawdzi się ona do urozmaicenia rabaty kwiatowej lub jako ciekawy dodatek w ogrodzie. Doniczka ma średnicę 25 cm oraz posiada odpływ na wodę i osłonę, by woda nie ściekała po trzonku.
Cena sugerowana: 67,50 zł.

SPĘDŹ MIŁO CZAS, NAWET PO ZMROKU
Osoby lubiące spędzać wieczory w ogrodzie, powinny zaopatrzyć się w pochodnię ogrodową ClickUp! wykonaną ze stali nierdzewnej. Nowoczesna, prosta konstrukcja pochodni uatrakcyjni każde otoczenie, jednocześnie chroniąc płomień przed wiatrem i deszczem. Element systemu ClickUp! posiada łatwy do napełniania, zbiorniczek na olej do lamp o pojemności 350 ml, który zasila płomień nawet przez 6 godzin.
Cena sugerowana 179,00 zł

Napisz komentarz...