Purmo z nową kolekcją dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Purmo z nową kolekcją dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Łazienka to pierwsze miejsce, do którego wchodzimy po przebudzeniu. Chcielibyśmy aby była przyjemna, ciepła i komfortowa, a jej wystrój odzwierciedlał naszą osobowość i preferencje. Do tego niezbędne jest rozwiązanie grzewcze, które połączy styl z funkcjonalnością. Purmo proponuje nową kolekcję dekoracyjnych grzejników łazienkowych Figuresse, która pojawi się w sprzedaży już w czerwcu. Czym wyróżniają się te modele? To przede wszystkim atrakcyjny design, łatwość montażu oraz modne kolory.

Już w połowie czerwca Purmo rozszerzy swoją ofertę o nowe, dekoracyjne modele grzejników łazienkowych. Są one odpowiedzią na potrzeby klientów – nowoczesne wzornictwo i komfort użytkowania. Różnorodność modeli i kształtów nowej kolekcji Figuresse gwarantuje, że każdy klient znajdzie grzejnik łazienkowy dopasowany do swojego stylu, preferencji i wnętrza. Grzejniki dekoracyjne Figuresse dostępne są „od ręki” standardowo w trzech modnych kolorach – białym, czarny matowym i antracytowym matowym. Inne kolory z palety RAL na zamówienie. Nowa seria charakteryzuje się wyjątkowym designem, który z pewnością nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

• Model Gate przypomina swoim wyglądem nowoczesną bramę. Dzięki ułożeniu kolektorów w sekcje zapewnia on wygodną przestrzeń do suszenia ręczników łazienkowych. Dzięki uniwersalnemu układowi podłączeń, pionowe kolektory mogą się znajdować z prawej, lub z lewej strony. Grzejnik jest obracalny.

RASP – Płaski kształt i konstrukcja tego dekoracyjnego grzejnika łazienkowego nadają mu wyjątkowo elegancki wygląd. To propozycja, która sprawdzi się w modernistycznych, nowoczesnych i loftowych wnętrzach. Szerokie prostokątne sekcje zapewniają wystarczająco dużo miejsca do suszenia ręczników.

Twist to model z kolektorami poziomymi zwróconymi zarówno w lewą, jak i w prawą stronę. Idealnie wyważony, atrakcyjny wizualnie, z wystarczającą ilością miejsca na suszenie ręczników. Podobnie jak w jak w przypadku grzejnika GATE istnieje możliwość obracania.

Ellipse – wyjątkowy kształt tego grzejnika przyciągnie wzrok w każdym wnętrzu. Eliptyczny design wyłamuje się ze wszystkich standardowych kształtów i tradycyjnych profili przenosząc nas w zupełnie nowy wymiar projektowania łazienki. Grzejnik jest dostarczany z praktycznym wieszakiem na ręczniki.

Impulse – ten grzejnik łazienkowy wyłamuje się ze standardów i nie zachowuje linii prostych. Dzięki oryginalnemu kształtowi tworzy wyjątkowe wnętrze i daje nieprzewidziane możliwości. Grzejnik jest dostarczany z praktycznym wieszakiem na ręczniki.

• Grzejnik dekoracyjny Slim to obietnica perfekcji, a jego pionowy, smukły kształt jest dopełnieniem klasycznego stylu. Wąski kształt powoduje, że Slim wymaga niewiele miejsca. Grzejnik został wyposażony w elegancki wieszak na ręczniki.

Grzejniki dekoracyjne Figuresse dostępne są w sprzedaży od połowy czerwca 2022 roku. Więcej informacji na temat marki Purmo oraz energooszczędnych rozwiązań i produktów na stronie: www.purmo.pl

Napisz komentarz...