LG CineBeam

LG CineBeam – kino z 120-calowym ekranem w Twoim domu

Do sprzedaży w Polsce trafił projektor krótkoogniskowy klasy premium – LG CineBeam HU915QE. Urządzenie zaprojektowano z myślą o miłośnikach dobrego filmu – najnowszy flagowy produkt do kina domowego firmy LG wyświetla wyraźny obraz o przekątnej 90 cali, gdy ustawimy go zaledwie 5,6 centymetra od ściany. A ogromny 120-calowy obraz dobrze prezentuje się z odległości jedynie 18,3 centymetra.

W modelu HU915QE połączono zaawansowane technologie. Użytkownicy nie potrzebują już dużej, wydzielonej przestrzeni, aby cieszyć się prawdziwymi kinowymi wrażeniami we własnym domu. Konstruktorzy zastosowali jasność 3700 ANSI lumenów i imponujący współczynnik kontrastu – 2 000 000:1. Dzięki temu najnowszy projektor firmy LG zapewnia żywy, realistyczny obraz. Z kolei trójkanałowa technologia laserowa, w której każdy kolor podstawowy (RGB) wykorzystuje oddzielne źródło światła, sprawia, że urządzenie idealnie sprawdza się również w ciągu dnia.

Od 15 września do 31 października 2022 lub do wyczerpania puli nagród trwa promocja przy zakupie laserowego projektora LG, w której kupujący otrzyma głośnik Bluetooth LG XBOOM 360 RP4B o wartość 1349 zł. Szczegóły na stronie: Filmowe wrażenia.

Perfekcyjny obraz w każdej klatce

LG CineBeam HU915QE obsługuje HDR w rozdzielczości 4K, co z pewnością docenią widzowie lubiący oglądać filmy w najlepszej możliwej jakości. Projektor wykorzystuje funkcję HDR Dynamic Tone Mapping do analizy i regulacji jasności obrazu w każdej klatce. Z kolei funkcja Brightness Optimizer II dodatkowo zwiększa wydajność projektora CineBeam, automatycznie dostosowując poziom jasności do warunków otoczenia. Dzięki temu użytkownicy mają zapewniony wyraźny, żywy obraz niezależnie od tego, czy pomieszczenie jest ciemne jak sala kinowa, czy jaśniejsze. Ponadto funkcja Adaptive Contrast odpowiednio dostosowuje źródła światła projektora, aby zapewnić doskonały kontrast w każdej scenie.

LG CineBeam HU915QE

Dzięki intuicyjnemu systemowi webOS, znanemu doskonale posiadaczom telewizorów LG, projektor HU915QE umożliwia oglądanie ulubionych programów z serwisów streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube i Apple TV – bez konieczności podłączania dodatkowego urządzenia.

Projektorem sterujemy przy użyciu pilota Magic. Możliwe jest też bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie treści za pomocą funkcji Screen Mirroring, Apple AirPlay2 i Bluetooth. Natomiast bogaty i mocny dźwięk podczas oglądania zapewnia wbudowany system głośników 2.2-kanałowych o mocy 40 W. Aby uzyskać jeszcze potężniejsze, kinowe brzmienie przestrzenne, można jednocześnie podłączyć dwa głośniki Bluetooth firmy LG.

LG CineBeam HU915QE

Ceniony design

Nowy projektor CineBeam to stylowy dodatek do każdego pomieszczenia. Zastosowana została w nim przyjazna dla środowiska tkanina Re-wool – zaprojektowana przez renomowaną duńską firmę tekstylną Kvadrat. Materiał ten, wykonany w 45% z wełny pozyskanej w procesie recyklingu, zyskał popularność na całym świecie wśród firm, które dbają o wzornictwo i zrównoważony rozwój. Sprawdziła się w tak różnych produktach, jak meble oraz wysokiej klasy rozwiązania audio. Dzięki stonowanemu, naturalnemu kolorowi i prostemu wzornictwu projektor HU915QE doskonale komponuje się z luksusowymi wnętrzami.

Dane techniczne: LG HU915QE
Rozdzielczość: 4K UHD (3840 x 2160)
Jasność: 3700 ANSI lumenów
Źródło światła: Laser 3-kanałowy
Żywotność źródła światła: 20 000 godzin
Brightness Optimizer II: Auto Brightness (jasność automatyczna) + Adaptive Contrast (kontrast adaptacyjny) + Iris Mode (sterowanie przysłoną)
Współczynnik rzutu: 0,19 (100 cali przy 9,8 cm)
Rozmiar ekranu: 90-120 cali
Korekcja geometrii obrazu: 4-/9-/15-punktowa
Połączenie bezprzewodowe: Android/iOS
Zintegrowany głośnik: 2,2-kanałowy, 40 W
Wejścia: HDMI x 3 z eARC / USB 2.0 x 2
Wymiary: (szer. x gł. x wys.) 680 x 347 x 128 mm

LG CineBeam HU915QE

www.lge.pl

Napisz komentarz...