Roca Supraglaze

Jeśli szukasz jeszcze większej higieny w swojej łazience, zdecyduj się na ofertę Roca

Higiena jest jedną z najważniejszych cech wyposażenia łazienkowego, na której nam obecnie zależy. Mając to na uwadze firma wprowadziła nowe rozwiązanie, dodatkową powłokę nakładaną na produkty ceramiczne, dzięki której woda spływa i nie zatrzymuje się w mikro – otworach. W ten sposób nie rozwijają się w wilgotnych miejscach bakterie ani nie gromadzi się osad.

W najnowszej kolekcji Ona, zastosowano innowacyjną powłokę Supraglaze. Aplikowana na szkliwo, nie zastępuje go, tworząc nową dodatkową warstwę, która jeszcze lepiej chroni produkt przed gromadzeniem się osadu i brudu. To wszystko za sprawą idealnie gładkiej powierzchni, która zabezpiecza przed wsiąkaniem wody. Sucha, powierzchnia ogranicza możliwość namnażania się bakterii.

Powłoka Supraglaze®.
Powłoka Supraglaze®.

Skład tej nowej powłoki opracowanej przez Roca wraz z innowacyjnym procesem aplikacji, zapewnia całkowicie wodoodporne, lśniące, gładkie i łatwe w utrzymaniu czystości powierzchnie. Jest wyjątkowo gładka i trwała, gwarantując łatwe utrzymanie ceramiki w czystości.

Środki czystości i dezynfekujące dużo łatwiej rozprowadzają się po powierzchni ceramiki, działają efektywniej, dzięki czemu można ograniczyć ich zużycie do minimum, zapewniając tym samym dbałość o środowisko.

Ceramika z powłoką Supraglaze

Superglaze

Wybrane popularne i nowe kolekcje Roca są dostępne z tą super higieniczną powłoką. Są nimi m.in.: Nowość – kolekcja Ona i wiele znanych kolekcji Roca: Victoria, Gap, Meridian, Inspira, Beyond, Carmen i wybrane modele umywalek. Supraglaze to najwyższy standard czystości i higieny na długie lata.

Napisz komentarz...