Jednouchwytowe baterie MODUS – innowacja w tradycyjnej formie

Jednouchwytowe baterie MODUS – innowacja w tradycyjnej formie

Baterie umywalkowe SCHELL MODUS pokazują, że wysokiej jakości baterie wyposażone w inteligentną elektronikę i higieniczne funkcje mogą być atrakcyjne ekonomicznie. Teraz nowoczesna gama została wzbogacona również o praktyczne modele jednouchwytowe z opcjonalnym termostatem, które powstały z myślą o ochronie najbardziej wrażliwych użytkowników.

Seria baterii umywalkowych MODUS E zwraca uwagę wyjątkowym połączeniem funkcjonalności, najnowocześniejszej elektroniki i przystępnej ceny. Modele do montażu na umywalce i na ścianie sprawdzą się w każdej wielkości inwestycji o dowolnym budżecie. Solidne, a jednocześnie komfortowe w obsłudze i eleganckie rozwiązania idealnie nadają się do zastosowań w każdego rodzaju budownictwie, zarówno publicznym, komercyjnym, jak i mieszkalnym. Teraz wszechstronna gama armatury MODUS poszerzyła się dodatkowo o funkcjonalną baterię jednouchwytową. Rozwiązanie jest dostępne w dwóch wersjach wzorniczych, które dodatkowo mogą być wyposażone w opcjonalny termostat.

SCHELL MODUS
Jednouchwytowa bateria umywalkowa SCHELL MODUS z designerską dźwignią
Fot. SCHELL

Baterie jednouchwytowe – design i bezpieczeństwo

Poszerzona gama baterii MODUS zapewnia jeszcze większą swobodę indywidualnego dostosowania armatury do specyfiki obiektu. Nowe modele jednouchwytowe są dostępne w wersji z solidną dźwignią pełną lub poręczną dźwignią z otworem. Dodatkowo każdy z dwóch modeli może być opcjonalnie wyposażony we wkład termostatyczny lub podstawowy. Oznacza to możliwość wyboru spośród czterech nowych kombinacji. Innowacyjna technologia ThermoProtect stosowana we wkładach termostatycznych SCHELL zapewnia optymalną ochronę przed poparzeniem. Nawet w przypadku przerwy w dostawie zimnej wody czy wahań ciśnienia w instalacji wodnej, temperatura wody nigdy nie przekroczy 43°C. Baterie MODUS z technologią ThermoProtect to idealne rozwiązanie do łazienek, z których regularnie korzystają dzieci, osoby starsze czy z niepełnosprawnością.

SCHELL MODUS E
Elektroniczna wylewka naścienna SCHELL MODUS E
Fot. SCHELL

Baterie elektroniczne – higiena i jakość wody pitnej

W bogatym asortymencie baterii MODUS znajdują się uznane już rozwiązania elektronicznych baterii umywalkowych w wersjach sztorcowych lub do montażu naściennego. Bezdotykowa obsługa minimalizuje ryzyko infekcji w drodze kontaktu z drobnoustrojami przenoszonymi na różnego rodzaju powierzchniach. Regularne spłukiwania antystagnacyjne dodatkowo pozwalają utrzymać najwyższą jakość wody pitnej zwłaszcza w budynkach z rozbudowaną instalacją wodną. W ten sposób baterie serii MODUS E dbają zarówno o higienę rąk, jak i wody pitnej. Wszystkie modele posiadają solidną konstrukcję i cechują się optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki podobnemu designowi wylewek i korpusów baterie MODUS o różnych sposobach uruchamiania można ze sobą harmonijnie łączyć, uzyskując spójną aranżację łazienki.

Napisz komentarz...