Bonduelle

Zdrowe odżywianie to dziś już nie tylko moda, ale dla rosnącej grupy Polaków przede wszystkim świadomie wybrany styl życia. Co ciekawe, coraz częściej zbilansowana dieta idzie w parze z troską o środowisko. Konsumenci zwracają uwagę zarówno na składniki odżywcze jak i na sposób, w jaki dane artykuły zostały wyprodukowane.

Złocista Kukurydza Bonduelle Zmniejszenie ingerencji w naturę to kluczowy element strategii Bonduelle – lidera warzyw apertyzowanych. Firma oferuje jakościowe i chętnie wybierane przez Polaków produkty, m.in. Kukurydzę Złocistą i produkowany na Kujawach Groszek Tradycyjny.

Produkcja warzyw przyjazna naturze definiuje wszystkie aspekty działalności Bonduelle. Ziemia to podstawowe narzędzie pracy. Firma o 160 letniej tradycji, od wielu lat współpracuje z agronomami i rolnikami w celu opracowania metod opartych na ograniczaniu stosowania produktów fitosanitarnych i rozwoju alternatywnych technik uprawy, bez względu na miejsce, w którym jest ona prowadzona. W efekcie tych starań w ofercie marki znajdują się zdrowe i naturalne produkty, np. Kukurydza Złocista i produkowany na Kujawach Groszek Tradycyjny, w których nie znajdziemy pozostałości pestycydów. Co to oznacza w praktyce? Że do rąk konsumentów trafiają przebadane produkty, w których nie wykryto pozostałości pestycydów aktywnych chemicznie. Podczas testów prowadzonych przez Bonduelle w akredytowanych laboratoriach producent poddaje analizie aż 500 cząsteczek w przypadku kukurydzy i 480 w przypadku groszku sprawdzając tym samym ich szczegółowy skład oraz brak pozostałości substancji chemicznych w warzywach.

Na pierwszy rzut oka
To niezwykle ważna informacja dla każdego konsumenta dbającego o zdrowe odżywianie. Zwłaszcza, że Polacy na zakupach stają się coraz bardziej świadomymi konsumentami. Potwierdzają to badania. Według danych opublikowanych przez Nielsen, 54% Polaków deklaruje, że czyta uważnie etykiety dostępnych towarów, a 6 na 10 szuka asortymentu z prostą i zrozumiałą listą składników.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zdecydowaliśmy się zagwarantować jakość jednych z najchętniej wybieranych przez Polaków produktów: Kukurydzy Złocistej i Groszku Tradycyjnego, aby zapewnić zdrowe i sprawdzone wysokiej jakości produkty pochodzenia roślinnego. Na nowej etykiecie postanowiliśmy podkreślić GWARANCJĘ BONDUELLE: bez pozostałości pestycydów

– mówi Anna Telakowiec – Dyrektor Marketingu Bonduelle

Groszek Tradycyjny Jakość mamy w naturze
Marka od lat dba o zapewnienie wysokich standardów tak, aby wszystkie warzywa, a więc również uwielbiane przez Polaków kukurydza i groszek, zapewniały konsumentom pełnię składników odżywczych. Dlatego warzywa trafiają do puszek producenta w ciągu maksymalnie 4 godzin od zebrania plonów. Jak to możliwe? Fabryki Bonduelle usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie pól uprawnych. Co więcej, rolnicy stosują specjalistyczne techniki uprawy warzyw, by nie wpływać niekorzystnie na środowisko.

Pełne dobrego
Warzywa w puszkach, tak chętnie wybierane przez Polaków stanowią bogate źródło cennych wartości odżywczych i świetnie komponują się w daniach. Naturalnie słodka kukurydza Bonduelle zawiera m.in. białko, witaminy: D, E oraz te z grupy B, a także potas czy żelazo. W jej składzie nie ma glutenu, a słodki, naturalny smak może być wykorzystany do wprowadzenia zdrowych produktów do diety dziecka oraz osób dbających o linię.

Groszek natomiast jest bogaty w witaminę A, C, E, i K, fosfor, cynk, magnez i wapń, a także podobnie jak w przypadku kukurydzy w witaminy z grupy B, żelazo i potas. Oba produkty dostępne są w kilku wariantach opakowań. W przypadku Kukurydzy Złocistej można wybrać jedną z trzech pojemności: 212 ml, 425 ml lub 2x 85 ml. Groszek oferowany jest w opakowaniach 212 ml, 400 ml oraz 850 ml.

Zdrowa, zbilansowana dieta to podstawa sprawnego funkcjonowania każdego z nas. Cieszy więc fakt, że coraz więcej Polaków zaczyna dokonywać przemyślanych wyborów i sięga po naturalne produkty. Złocista Kukurydza Bonduelle i Groszek Tradycyjny to idealny pomysł na stały składnik dodawany codziennie do ulubionych dań, jak i szybką przekąskę w ciągu dnia.

Leave a Reply