Candy RapidO i SmartPro

Idealnie czyste i higieniczne pranie dzięki pralkom Candy RapidO i SmartPro

Pralki, pralko–suszarki i suszarki firmy Candy, oprócz efektywnego i ekonomicznego prania i suszenia, oferują także najwyższe standardy higieny. Dostępne w urządzeniach technologie pozwalają wyeliminować drobnoustroje czy roztocza. Wyposażenie urządzeń z serii RapidO i SmartPro w funkcję pary pozwala usunąć bakterie, nieprzyjemne zapachy z tkanin, a także zredukować ilość zagnieceń, dzięki czemu ubrania nie wymagają długiego prasowania.

Funkcja pary – czysta odzież bez alergenów
Funkcja pary wodnej, dostępna w serii urządzeń Candy SmartPro i RapidO, pozwala na skuteczną eliminację szkodliwych drobnoustrojów czy bakterii. Jest to idealne rozwiązanie, szczególnie dla osób borykających się z alergiami, ponieważ para wodna osiągając w procesie prania wysoką temperaturę usuwa szkodliwe dla nich alergeny. Dodatkowo para wodna wnika we włókna tkanin, zmiękczając je, co w znaczący sposób zmniejsza ilość zagnieceń i skraca czas potrzebny na wyprasowanie odzieży. Funkcja pary wodnej zastosowana w pralkach Candy to gwarancja idealnie czystej odzieży z zachowaniem najwyższej higieny.

Technologia Mix Power System+ idealna dla alergików
Technologia Mix Power System+ dostępna w urządzaniach Candy pozwala na skuteczne usunięcie trudnych zabrudzeń w temperaturze nawet 20°C i uzyskanie efektów prania w temperaturze 40°C. W serii pralek z technologią Mix Power System+ detergent mieszany jest z wodą, a następnie, poprzez dedykowaną dyszę, rozpylany bezpośrednio na praniu. To sprawia, że lepiej wnika on w tkaniny i skuteczniej usuwa nawet silne zabrudzenia. Dzięki Mix Power System+ proszek zwiększa swoją efektywność poprzez znacznie lepsze łączenie się z wodą, a specjalnie przystosowane do tego sensory czuwają nad optymalnym płukaniem prania. Z pewnością technologię tę docenią alergicy uczuleni na detergent oraz środki do prania.

Pralka Candy RapidO
Pralka Candy RapidO
Higieniczne pranie w mniej niż godzinę
Pralki i pralko–suszarki z serii RapidO i SmartPro wyposażone zostały w niezwykle wygodne dla użytkowników krótkie programy prania. Ich zdecydowaną zaletą jest to, że pomimo krótszego czasu działania, są one skuteczne i zapewniają bezpieczeństwo tkanin na wysokim poziomie. Program Daily Hygiene w pralkach i pralko–suszarkach RapidO już w 59 minut i w temperaturze 60°C gwarantuje najlepsze efektywności prania w najwyższej dostępnej klasie A oraz usunięcie szkodliwych bakterii. Natomiast seria SmartPro posiada program Higiena Plus 59’, który przeznaczony jest do prania tkanin bawełnianych zapewnia najlepsze efekty prania świeżość i higienę ubrań w temperaturze 60°C. Programy te idealnie sprawdzą się, zarówno w przypadku białych bawełnianych ubrań, ubranek dla dzieci jak i dla pościeli, obrusów oraz ręczników. Dzięki nim odzież zachowa barwę, będzie pozbawiona drobnoustrojów, a ręczniki nie zniszczą się i nie stracą puszystości.

Więcej funkcji prania z aplikacją simply-Fi
Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom klientów firma Candy wyposażyła pralki, pralko–suszarki i suszarki z serii RapidO i SmartPro w moduł łączności Wi-Fi, z którym można się połączyć za pomocą smartfona. Wystarczy zainstalować aplikację Candy simply-Fi na swoim urządzeniu i już możemy sterować naszą pralką zdalnie z dowolnego miejsca. Dużą zaletą aplikacji jest możliwość wybrania dodatkowych programów czy stworzenie własnego programu prania (z indywidualnym doborem temperatury i obrotów wirowania) dostosowanego do rodzaju odzieży umieszczonej w bębnie. Można także połączyć pranie z dodatkową funkcją pary wodnej, dzięki czemu możemy być pewni, że pranie będzie czyste pozbawione bakterii, drobnoustrojów czy alergenów.

Pralki, pralko – suszarki i suszarki Candy RapidO i SmartPro dostępne są w Media Ekspert.

Pralka Candy SmartPro
Pralka Candy SmartPro

www.candy.pl

Napisz komentarz...