Najlepsza suszarka wśród zmywarek

Najlepsza suszarka wśród zmywarek

Popularność zmywarek w polskich domach sprawiła, że oczekujemy od nich czegoś więcej, niż tylko perfekcyjnego zmywania. Na listę oczekiwań wpisujemy coraz częściej także perfekcyjny rezultat suszenia, szczególnie plastikowych naczyń i delikatnych, szklanych kieliszków. Z niezawodnym rozwiązaniem przychodzi marka Bosch, która przedstawia zmywarki PerfectDry z rewolucyjną technologią suszenia.

Wiele zmywarek potrafi myć plastik, ale nie wszystkie potrafią go wysuszyć

zmywarka Bosch PerfectDry Serie | 8

Butelki dla niemowląt, pudełka śniadaniowe, miski i wiele innych naczyń z tworzyw sztucznych niekiedy wymagają od nas ręcznego wytarcia po zakończonym cyklu zmywania. Im chętniej z nich korzystamy, tym coraz częściej zwracamy uwagę na dodatkowy czas potrzebny do ich wysuszenia. Z rozwiązaniem przychodzi udoskonalona technologia suszenia Zeolith®, która wykorzystuje delikatny, wielokierunkowy strumień powietrza 3D. Sekret jej działania tkwi w zastosowaniu naturalnie występującego minerału zeolit, który zamienia wilgoć w ciepło. Jak to działa? Podczas procesu suszenia wilgotne powietrze przechodzi przez pojemnik z zeolitem. Minerał pochłania wówczas wilgoć, a zgromadzona energia jest uwalniana w postaci ciepła. Ciepłe powietrze wypełnia wnętrze zmywarki, jednocześnie susząc naczynia i oddając energię. Dzięki jego właściwościom absorpcyjnym, umieszczony w komorze minerał nigdy się nie wyczerpuje, a po zakończonym procesie zmywania powraca do naturalnego stanu. Jego zastosowanie wiąże się z osiągnięciem najlepszych wyników oszczędności energii elektrycznej, dzięki którym zmywarki Bosch należą do najbardziej energooszczędnych na rynku. Funkcja Suszenia Extra zwiększa działanie technologii Zeolith®, przez co gwarantuje idealne wysuszenie nawet najbardziej wymagających naczyń z tworzyw sztucznych, które do tej pory zazwyczaj wymagały dodatkowego ich wytarcia po zakończonym zmywaniu.

Dla pięknego szkła i spokojnego domu
Nienaganna kondycja delikatnego szkła wymaga specjalnego traktowania ze strony zmywarki, dlatego też z myślą o tym powstał program Szkło 40oC, który delikatnymi strumieniami wody i powietrza myje i suszy kieliszki zapewniając utrzymanie ich w najlepszej czystości. Ponadto, o bezpieczeństwo smukłych kieliszków do wina dba GlassSecure Tray – specjalny stojak, który utrzymuje je w stabilnej, zapobiegającej zarysowaniom pozycji. Efekt perfekcyjnie czystych i lśniących kieliszków wzbogaca dodatkowo specjalny zawór regulujący twardość wody. Nowa zmywarka Bosch PerfectDry wyposażona została również w program Cichy 50oC, który myje naczynia przy minimalnej emisji hałasu, obniżonej o co najmniej o 2dB* i bez zakłócania spokojnej atmosfery domu.

Nowa zmywarka Bosch PerfectDry Serie | 8 SMV88TX36E
• Technologia Zeolith®
• Funkcja Suszenie Extra
• Program Cichy 50oC
• Program Szkło 40oC
• GlassSecure Tray
• 7,5 l
• A+++

zmywarka Bosch PerfectDry Serie | 8 SMV88TX36E

Zmywarki Bosch PerfectDry dostępne w ofercie sprzętów do zabudowy, jak i urządzeń wolnostojących. Więcej informacji na stronie www.bosch-home.pl

Napisz komentarz...