Płyta DYNACOOK X4 Modern

Płyta DYNACOOK X4 Modern

Technologia „gaz pod szkłem” rozwijana przez Dynaxo, polskiego producenta ceramicznych płyt gazowych pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Seria dedykowana kamperom i jachtom jeszcze bardziej się powiększyła. Do rodziny płyt ceramicznych dołącza nowy model – DYNACOOK X4 60 Modern. Czym się różni od pozostałych płyt?

Do tej pory w ofercie DYNACOOK do wyboru były 3 wyjątkowe płyty AGD – model X3 posiadający 3 pola grzewcze, X4 z 4 polami grzewczymi, ale o większej szerokości oraz płyta X5 z aż 5 polami grzewczymi. Nowość w ofercie to model czteropalnikowy o standardowej szerokości 60 cm. Dzięki tym wymiarom, płyta będzie pasować do standardowych szafek kuchennych dostępnych w większości sklepów meblowych. Montaż nowej DYNACOOK x4 nie będzie wymagał „kuchennych rewolucji” czyli dodatkowej ingerencji w wymiary blatu.

Ulepszony design

Płyta zyskała nowe oznaczenie – Modern, ponieważ wraz z wymiarami zmienił się jej design. W porównaniu z modelami z linii Classic, zmieniony został dekor płyty ceramicznej oraz sam wylot – nakładka wbudowana jest w szybę ceramiczną, co wyznaczyło nowy trend i kierunek marki DYNACOOK dla kolejnych modeli. Seria płyt Modern oferuje również większą możliwość personalizacji – można wybrać nakładkę wylotu w jednym z trzech kolorów: srebrnym, czarnym, złotym oraz szampańskim złotym. Dzięki temu, płytę możemy jeszcze bardziej dopasować stylistycznie i kolorystycznie do upodobań przyszłego użytkownika i każdego wnętrza kuchni.

Płyta DYNACOOK X4 Modern

Gama funkcjonalności

Płyta X4 60 Modern wyposażona jest w nowy, wygodniejszy i bardziej intuicyjny panel sterujący z dodatkowymi 3 trybami timera. Każde pole grzewcze ma swoje niezależne sterowanie dotykowe, co stanowi standard znany ze wszystkich modeli DYNACOOK. Oferuje to niezwykły komfort gotowania i użytkowania płyty. Ergonomiczne rozłożenie pól grzejnych, opracowane przez lata doświadczenia w branży AGD, daje możliwość przygotowywania potraw jednocześnie w dwóch dużych garnkach (18cm – 22 cm) oraz dwóch średnich (do 14,5 cm). Pomimo standardowego wymiaru nowej czteropolowej płyty, DYNACOOK X4 Modern maksymalnie wykorzystuje swoją powierzchnie, oferując dużą przestrzeń grzewczą, co znacznie ułatwia gotowanie posiłków nawet dla najgłodniejszych domowników.

Standardowy wymiar DYNACOOK X4 Modern, jej nowy design płyty, wygodniejszy i bardziej zaawansowany panel sterowania oraz możliwości personalizacji pozwala użytkownikom na poznanie technologii „gaz pod szkłem” na nowo, od jej najlepszej strony. Jeśli zatem jeszcze nie poznaliście jej zalet (m.in. znacznie bezpieczniejszego i ekologicznego spalania gazu, które jest korzystne nie tylko dla środowiska naturalnego, ale również Waszego portfela) – koniecznie sprawdźcie DYNACOOK na www.dynacook.pl

Najnowsza płyta DYNACOOK X4 Modern będzie dostępna w sprzedaży już w październiku 2023 roku.

Płyta DYNACOOK X4 Modern

Cena: 3800 PLN

Napisz komentarz...