Luksfery MyMiniGlass

Luksfery, które ożywiają wnętrze

Nowe Luksfery MyMiniGlass to odpowiedź na najnowsze trendy w wystroju wnętrz. Szeroka gama szklanych bloczków włoskiej marki Seves daje możliwość urządzenia niebanalnych wnętrz. Mając wyjątkowo mały format pozwalają wprowadzić do mieszkania czy domu atmosferę przytulności.

Po latach dominacji minimalizmu i wielkiej popularnością bieli, czerni i szarości, coraz częściej we wnętrzach pojawiają się bardziej zdecydowane barwy. Czasami kolory dominują cały wystrój, a niekiedy stanowią jedynie drobne elementy dekoracyjne.

Podążając za tym trendem włoski producent luksferów Seves wprowadza na polski rynek nową kolekcją bloczków szklanych. Linia MyMiniGlass daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz zgodnie z najnowszymi trendami. Sprawdzą się w tworzeniu bardziej przytulnych i fantazyjnych aranżacji. Nowe luksfery są niezwykle małe, bo mierzą zaledwie 14,6 na 14,6 cm, a ich grubość nie przekracza 8 cm. Niewielki rozmiar umożliwia łatwiejszy montaż. Poradzą sobie z tym nawet „domowi majsterkowicze”, niewprawieni w skomplikowanych pracach wnętrzarskich. Luksfery MyMiniGlass z powodzeniem można wykorzystać w budowie całych ścianek działowych, ale również w dekoracji ścian czy nawet jako alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych w łazience lub kuchni. Co ważne, nowość włoskiego producenta można również wykorzystać w zewnętrznych ścianach elewacyjnych.

W kolekcji znajdziemy nie tylko kilkanaście energetycznych barw, ale również szeroką gamę faktur szkła. Gładkie z zewnątrz luksfery MyMiniGlass posiadają od wewnątrz bardziej fantazyjne wykończenia szkła. Znajdziemy wzory stwarzające wrażenie nieregularnych, organicznych – dających efekt „pogniecionego” czy „pokruszonego” szkła – czy też formy geometryczne. Spośród siedmiu różnych rodzajów wykończeń oferowanych w nowej linii znajdziemy pasujące zarówno do wnętrz tradycyjnych i klasycznych, ale również do takich w stylu glamour & chic. Kilka wzorów z powodzeniem pasować będzie również do nowoczesnych wnętrz industrialnych czy loftowycyh.

Luksfery MyMiniGlass to nie tylko element dekoracyjny. Wybudowane ze szkła ściany sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zależy nam na doświetleniu przestrzeni, bez konieczności rezygnacji z intymności. Można nimi oddzielić różne strefy jednego wnętrza – obudować prysznic, wydzielić toaletę od reszty łazienki czy też zaznaczyć granice między kuchnią i jadalnią. Półprzezroczyste bloczki szklane pozwalają na dostęp światła, a równocześnie doskonale chronią. Dodatkowo szkło jest jednym z najtrwalszych materiałów i łatwo utrzymać je w czystości.

Napisz komentarz...