Blender ręczny Panasonic MX-S401

Blender ręczny Panasonic MX-S401

Niezależnie od tego, czy jesteś ambitnym kucharzem, eksperymentujesz w kuchni, a może po prostu lubisz gotować, ręczny blender będzie dla Ciebie bardzo przydatnym urządzeniem, pozwalającym przygotować posiłek od podstaw. Panasonic wprowadza srebrny blender ręczny (MX-S401) z wyjątkowym systemem cięcia i blendowania z czterema ostrzami, silnikiem o dużej mocy i specjalnym dodatkiem w postaci rączki do krojenia, dzięki któremu szybko i łatwo przygotujesz ulubione dania.

W dzisiejszych czasach zabiegani klienci są coraz bardziej wymagający w kwestii jakości spożywanych posiłków, swojego zdrowia, kondycji i samopoczucia. Odpowiedzią na wyzwania współczesności jest filozofia „Experience Fresh” (ang. Doświadczenie Świeżości) firmy Panasonic, dzięki której konsumenci otrzymują narzędzia odpowiednie do stylu życia, jaki prowadzą. Blender ręczny Panasonic MX-S401 Kierując się takimi przesłankami, nowy blender ręczny wyposażono w najnowocześniejszą technologię, pozwalającą cieszyć się świeżym jedzeniem, które zachowuje swój smak i właściwości odżywcze, do którego przygotowania wystarczy nacisnąć przycisk.

Nowy blender ręczny jest idealnym rozwiązaniem, umożliwiającym bezpieczne, wygodne i szybkie blendowanie w domu. Urządzenie to potrafi wykonać wiele różnych zadań, od ubijania białek, mieszania deserów, ubijania śmietany i przygotowywania pożywnych dań dla małych dzieci, aż po przygotowywanie wspaniałych sosów, które zachwycą Twoich gości i domowników.

Niezależnie od tego, czy chcesz ugotować wyśmienitą zupę czy przygotować dodające energii smoothie przed porannym biegiem, będziesz potrzebować silnika o dużej mocy i porządnych ostrzy, które szybko i łatwo posiekają składniki. Nowy blender ręczny zawiera cztery ostrza japońskiego projektu, które nie tylko blendują z dużą szybkością, ale sprawiają, że gotowanie zupy przestaje być pracochłonnym zajęciem. Dzięki specjalnej, częściowo otwartej osłonie, miksowane składniki nie zabrudzą Twojego blatu kuchennego.

Wyposażony w wiele różnych dodatków do siekania i ubijania blender można ustawić w trybie Wolnym, Pulsującym i Szybkim, aby równo pokroić składniki i dokładnie wymieszać różne rodzaje płynów. Chcesz przyrządzić swoje popisowe spaghetti bolognese dla przyjaciół? Tryb Szybki pozwala na uzyskanie stabilnie wysokiej szybkości, która pozwala na odpowiednią obróbkę mielonego mięsa. Do delikatniejszych składników, zawierających dużą ilość wody, takie jak cebula lub owoce morza, idealny jest tryb Pulsowania, pozwalający na równe pokrojenie składników i odpowiednie ich zmieszanie. Tryb wolny umożliwia miksowanie o stabilnie niskiej szybkości, z delikatnym rozruchem, dzięki któremu bita śmietana i sosy są dokładnie zblendowane – Twoi goście i domownicy nie będą rozczarowani efektem końcowym.

Nawet jeżeli w pobliżu urządzenia kręcą się małe dzieci, nie musisz się martwić – specjalna blokada i przełącznik zapewniają bezpieczeństwo. Wystarczy, że włączysz blokadę i nie musisz się niczym przejmować. Dzięki specjalnej nakładce na element tnący, możesz bezpiecznie schować blender. Uchwyt elementu tnącego można wygodnie złożyć na pół, aby nie tworzyć zbędnego bałaganu – w czasie gotowania możesz go użyć jako stojaka; w ten sposób sok z warzyw nie będzie pryskać na Twój czysty blat.

Niezależnie od rodzaju posiłku, napoju, sosu lub zupy, nowy blender ręczny Panasonic jest dla Ciebie idealnym pomocnikiem, pozwalającym łatwo przygotowywać Twoje ulubione dania.

Napisz komentarz...