EasyPrune

Ból ręki przy przycinaniu roślin w ogrodzie to już przeszłość!

EasyPrune to nowy sekator ogrodowy firmy Bosch, który zapewnia wygodne cięcie jedną ręką dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Niezależnie od tego, czy chcesz przerzedzić żywopłot, przyciąć krzewy czy drzewa owocowe, technologia Power Assist doda siły Twoim rękom – gałęzie o średnicy aż do 25 mm nie będą dla Ciebie problemem. Elektryczne wspomaganie uruchamiane jest tylko wtedy, gdy siła potrzebna do cięcia jest większa od siły Twoich rąk. Sekator rozpoznaje ten moment poprzez Twój nacisk na oba uchwyty sekatora.

Czyste cięcie bez miażdżenia włókien
Od materiałów włóknistych, np. łodyg zwiędłych tulipanów, aż do grubszego i twardego drewna – sekator EasyPrune szybko tnie każdy materiał. Taki efekt gwarantuje system cięcia Bypass, umożliwiający płynną pracę noży. Cięcia są dokładne i nie ma potrzeby ich powtarzania, natomiast krawędzie roślin pozostają gładkie. Obydwa noże sekatora EasyPrune są wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. W razie potrzeby górny nóż można szybko wymienić za pomocą dołączonego do wyposażenia klucza sześciokątnego.

sekator EasyPrune
fot. Bosch

Sekator ogrodowy EasyPrune może przeciąć nawet 450 gałęzi o grubości 25 mm na jednym cyklu ładowania akumulatora. Do narzędzia dołączona jest ładowarka micro USB, która umożliwia jego szybkie i łatwe ładowanie. Wskaźnik stanu akumulatora informuje o postępie ładowania, a w czasie pracy wskazuje pozostałą do wykorzystania rezerwę energii.

Dane techniczne
Napięcie/pojemność akumulatora: 3,6 V / 1,5 Ah
Maksymalna średnica/wydajność cięcia: 25 mm / 450 cięć
System cięcia: Bypass
Czas ładowania akumulatora: 3,5 h
Wymiary (długość x wysokość x szerokość): 245 x 90 x 30 mm
Waga:490 g
W wyposażeniu standardowym:
• Narzędzie z wbudowanym akumulatorem 1,5 Ah i ładowarką micro USB w blistrze
lub
• Narzędzie z wbudowanym akumulatorem 1,5 Ah i ładowarką micro USB w sakwie
• Osprzęt dodatkowy: zapasowy nóż z kluczem sześciokątnym do montażu noża

Sekator EasyPrune
fot. Bosch

Napisz komentarz...