Dremel Stylo+

Dremel Stylo+: lekkie, wszechstronne narzędzie do precyzyjnej pracy

Dremel Stylo+ waży jedynie 150 g i jest najlżejszym i najbardziej kompaktowym narzędziem wysokoobrotowym tej marki. Dzięki niewielkim rozmiarom, idealnie mieści się w dłoni – niczym długopis. Stylo + pozwala majsterkowiczom i profesjonalistom pracować z wyjątkową dokładnością: nie męczą oni ręki nawet podczas wielogodzinnych projektów. Z nowym narzędziem Dremel mogą bardzo precyzyjnie grawerować, rzeźbić, szlifować i polerować nawet w trudno dostępnych miejscach, utrzymując każdy element projektu w zasięgu wzroku.

Twórcom, którzy często wykonują podobne do siebie projekty, Dremel Stylo+ oferuje dodatkową funkcję. Oddzielny przełącznik pozwala na zachowanie w pamięci narzędzia prędkości, jaka była stosowana podczas ostatniego użytkowania. Kolejną zaletą Dremel Stylo+ jest jego cicha praca.

Dremel Stylo+
fot. Dremel

Wielofunkcyjne narzędzie z uniwersalnym uchwytem i regulacją prędkości
Dremel Stylo+ z bogatą ofertą akcesoriów został zaprojektowany jako wszechstronne narzędzie ułatwiające pracę nawet przy wymagających projektach. Dzięki niemu stworzysz i wypolerujesz biżuterię, wykonasz spersonalizowane drewniane podkładki i skórzane etykiety oraz domowe dekoracje rzeźbione w drewnie. Możesz zrealizować jeszcze więcej kreatywnych projektów, szybko i łatwo wprowadzając swoje pomysły w życie. Uniwersalny uchwyt Dremel Stylo+ pozwala na podłączenie akcesoriów różnych rodzajów i rozmiarów i znacznie ułatwia ich wymianę. Możesz w nim też regulować prędkość, w zależności od własnych potrzeb i materiału, w którym pracujesz, w zakresie od 5000 do 22 000 obrotów/min.

Dremel Stylo+
fot. Dremel

Dremel Stylo+
Moc nominalna: 9 W
Regulacja prędkości: 5000 – 22,000 obrotów/ min.
Waga: 150 g
Długość: 160 mm
Wyposażenie standardowe: Narzędzie z konektorem możliwym do odłączenia; 15 akcesoriów.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: https://www.dremeleurope.com/pl/pl/.

Napisz komentarz...