Zlewozmywak dwukomorowy Pyramis Sparta

Zlewozmywak dwukomorowy Pyramis Sparta

Na rynku pojawił się nowy, wykonany z pyragranitu, dwukomorowy zlewozmywak greckiej firmy Pyramis. Rozszerzył on gamę produktów w ramach linii Sparta, którą charakteryzuje nowoczesne wzornictwo. Nowy zlewozmywak jest dostępny w pięciu kolorach. Jego wysoką jakość potwierdza 30-letnia gwarancja.

Zlewozmywak dwukomorowy to wszechstronne rozwiązanie w domowych kuchniach. Wiele rodzin, jest do takiego zlewozmywaka po prostu przyzwyczajonych, inne, szczególnie te, które dużo gotują, a jednocześnie nie posiadają zmywarki, wybierają go z uwagi na wygodę. Największą zaletą zlewozmywaka dwukomorowego są oddzielne obszary do mycia i płukania naczyń, czy też odcedzania wody, płukania mięsa lub warzyw i owoców.

Zlewozmywak dwukomorowy z linii Sparta wyróżnia się nie tylko wszechstronnością zastosowania, ale także uniwersalną, nienarzucająca się formą, która doskonale współgra z różnymi stylami aranżacji wnętrz. Ten nowy model o wymiarach 78×50 cm posiada dwie głębokie na 19 cm komory, z których każda ma wymiary 34×40 cm. Zlewozmywak dostępny jest w kolorach: beż piaskowy, biały polarny, szary, czarny oraz karbon.

Nowy model zlewozmywaka z linii Sparta łączy w sobie dobre wzornictwo, praktyczną formę i wysoką jakość. Pyragranit, z którego wyprodukowano zlewozmywak, jest odporny na plamy, zarysowania i wysoką temperaturę. Potwierdzeniem jego jakości jest trzydziestoletnia gwarancja przyznawana przez producenta.

Dwukomorowy zlewozmywak Sparta jest obecnie oferowany w studiach kuchennych, salonach Black Red White, dobrych sklepach sanitarnych oraz DIY w zestawach z dopasowaną kolorystycznie baterią Bello oraz mydełkiem ze stali nierdzewnej niwelującym zapachy.

Zlewozmywak dwukomorowy Pyramis Sparta  - beż piaskowy
Zlewozmywak Sparta (78×50 cm) 2B z baterią granitową Bello w kolorze beż piaskowy oraz mydełko Pyramis ze stali nierdzewnej – 789,00 zł brutto.

Zlewozmywak dwukomorowy Pyramis Sparta  - czarny
Zlewozmywak Sparta (78×50 cm) 2B z baterią granitową Bello w kolorze czarnym oraz mydełko Pyramis ze stali nierdzewnej – 789,00 zł brutto.

Napisz komentarz...