okna PCV Hensfort

Drewnopodobne okna PCV Hensfort w skandynawskich barwach

Styl skandynawski na stałe zadomowił się we wnętrzach mieszkań oraz domów i z pewnością w najbliższym czasie nic się w tej kwestii nie zmieni. O jego dużej popularności decyduje prostota i minimalizm we wnętrzu – naturalne materiały, proste wzory, kształty i jasne barwy. Nie uchodzi to uwadze producentów elementów wyposażenia wnętrz, m.in. okien.

Atrakcyjny, a przy tym niezwykle nowoczesny wygląd, który przenoszony jest z elementów dekoracyjnych do wnętrza pomieszczenia, jest dla projektantów dodatkową inspiracją. Trend skandynawski dominujący w aranżacji wnętrz, przenoszony jest obecnie na produkty budowlane takie jak okna czy drzwi.

Firma Hensfort, czołowy producent okien PCV, właśnie wprowadził do oferty drewnopodobne okna, w okleinie Woodec, w modnych skandynawskich kolorach, m.in. okna o strukturze dębu w odcieniach bieli i szarości.

Walory wizualne i przyjemna w dotyku odwzorowana w najdrobniejszych szczegółach struktura drewna sprawiają, że okna Hensfort charakteryzują się niebagatelnym designem. Niezwykłą zaletą nowych oklein Woodec jest głębokie tłoczenie, wpływające na wysoką trwałość produktu oraz ekstremalnie matowa warstwa kryjąca. Trzeba także zwrócić uwagę na fakt, że okna z palety Woodec są niezwykle łatwe w pielęgnacji i nie wymagają wiele wysiłku w zakresie ich czyszczenia.

Europejczycy i Polacy bardzo polubili styl skandynawski, który stawia na naturalne materiały, jak drewno, jasne kolory ścian i kolorowe dodatki. Okna z okleiną Woodec, do złudzenia przypominające te wykonane z prawdziwego drewna, w jasnych barwach, w połączeniu z zaletami okien PVC stanowią niezwykłe dopełnienie stylu skandynawskiego. Coraz częściej zastępują one, w domach jego miłośników, najbardziej popularne okna białe

– informuje Rafał Tyszczak, Z-ca Dyrektora Handlowego Hensfort Sp. z o.o.

Paleta nowych kolorów - okna Hensfort

Okna PCV marki Hensfort w kolorach z palety Woodec dostępne są w trzech wersjach: Turner Oak Malt, Sheffield Oak Concrete oraz Sheffield Oak Alpine. Pierwszy w kolorze naturalnego drewna i dwie odmiany wybielane, w odcieniach szarości i bieli. Każdy z kolorów idealnie spełnia wymagania nowoczesnego stylu skandynawskiego.

Wprowadzeniu do oferty nowych kolorów oklein okien towarzyszy jeszcze jedna ważna zmiana. Niezwykle popularny wśród naszych klientów kolor Winchester, będzie dostępny w gronie kolorów standardowych w liniach okien Civis, Ecoreina i Reysol

– dodaje Rafał Tyszczak.

Napisz komentarz...