Meble Adapto

Meble łazienkowe Adapto

Meble łazienkowe Adapto oferują swobodę aranżacji przestrzeni łazienki. Modułowa forma pozwala dowolnie rozstawiać i komponować poszczególne szafki. Gama szerokości i wykończeń oraz opcje montażu (zawieszany i stojący) ułatwiają optymalny wybór zestawu.

Meble Adapto miały swoją premierę podczas targów ISH 2019. Po ceramice i meblach Conca to kolejny produkt w ofercie Ideal Standard, w którym producent postawił akcent na swobodę aranżacji przestrzeni łazienki. Szafki o szerokości od 25 do 120 cm oraz blaty od 60 do 150 cm można ze sobą zestawiać tworząc komplety mebli łazienkowych dostosowane gabarytami i funkcjonalnością do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Meble mają rozwiązania zarówno zawieszane na ścianie, jak i stojące, co w połączeniu z atrakcyjną gamą 4 wykończeń kolorystycznych zapewnia wolność w kreowaniu łazienki.

ELEGANCJA
Minimalistyczna estetyka nowych mebli na pewno spodoba się zwolennikom nowoczesnego stylu aranżacji łazienki. Proste szafki pozbawione uchwytów będą świetnie wyglądać w każdej łazience. Przyszli użytkownicy mebli Adapto mogą być też zadowoleni z faktu, że meble wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów przyjaznych środowisku, co potwierdza certyfikat FSC.

UŻYTECZNOŚĆ
Bez względu na wielkość przestrzeni łazienki meble Adapto zapewnią użytkownikom wygodę i funkcjonalność. Sprzyja temu modułowa forma szafek, szeroka gama rozmiarów blatów, atrakcyjna oferta wykończeń oraz wybór akcesoriów. Korzystne jest też to, że w ofercie Ideal Standard klient ma do dyspozycji szeroki wybór umywalek.
Do nowych mebli producent poleca gamę umywalek stawianych na blacie m.in. Ipalyss, Tonic II, Strada II oraz wpuszczanych w blat (connect, Ulysse Tempo) i in.
Jako kompletny modułowy system mebli łazienkowych, Adapto doskonale sprawdzi się zarówno w łazienkach domowych, jak również w zastosowaniu kontraktowym (hotele, spa).
Projektanci hotelowych łazienek powinni zwrócić uwagę na zalety nowych mebli, w tym wygodne, grube blaty (12 cm) zapewniające w hotelowych łazienkach wygodną strefę odkładczą oraz możliwość montażu szafek na stojących metalowych konsolach.

ZGODNOŚĆ
W kolekcji Adapto wszystko do siebie pasuje. Poszczególne elementy serii – niczym puzzle – można ze sobą łączyć tworząc zestawy meblowe dopasowane do potrzeb użytkowników.

W kolekcji dostępne są:
– szafki pod umywalkę 60 i 70 cm z jedną szufladą i otworem na umywalkę,
– szafki pod umywalkę 105 i 120 cm z dwiema szufladami i otworem na umywalkę,
– konsole pod umywalkę o grubości 12 cm i długości od 60 do 150 cm
– szafki dodatkowe o szerokości 25 i 50 cm z jedną szufladą,
– blaty o grubości 1,2 cm i szerokości od 25 do 120 cm, które mogą służyć również jako zewnętrzne półki.

Szafki oraz blaty dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia: lakierowanym (biały połysk) oraz melaminowanym (ciemne drewno, jasne drewno oraz kamienna szarość).
Kolorystykę wszystkich elementów z serii Adapto można zamawiać i zestawiać dowolnie.

Meble objęte są 2-letnią gwarancją.

Napisz komentarz...