Whirlpool W Collection

Whirlpool wprowadza na rynek nową linię do zabudowy premium W Collection Black Fiber

Design nigdy nie był tak ważny jak dziś – w czasach, gdy nawet wystrój kuchni świadczy o indywidualnym charakterze i stylu życia. Ekskluzywne urządzenia Whirlpool W Collection odpowiadają na potrzebę wyjątkowej estetyki, jednocześnie oferując najnowocześniejsze funkcje i wyjątkową wydajność. Linia do zabudowy Whirlpool W Collection Black Fiber wprowadza zupełnie nowy styl, który jest zarówno modny oraz ponadczasowy. Sprzęty łączą minimalizm czarnej stali nierdzewnej z ciepłą teksturą inspirowaną naturą. Kolekcja otrzymała jedną z najbardziej prestiżowych nagród designerskich na świecie – iF Label za wybitne osiągnięcia w projektowaniu.

Wyrafinowany styl inspirowany naturą
Nowa linia urządzeń do zabudowy Whirlpool W Collection Black Fiber obejmuje piekarniki, kuchenki mikrofalowe, okap kominowy, indukcyjną i gazową płytę grzewczą oraz chłodziarkozamrażarkę z systemem No Frost. W Polsce są już dostępne modele piekarników: W6 OM4 4S1 P BSS (2099 zł) oraz W9 OM2 4S1 P BSS (2499 zł); a także kuchenek mikrofalowych: W6 MD440 BSS (1899 zł) oraz W9 MD260 BSS (2199 zł). Klienci mogą również nabyć chłodziarkozamrażarki z tej samej linii: W9 931D KS (2699 zł) oraz W9 931D KS H (2899 zł). Na przełomie trzeciego i czwartego kwartału bieżącego roku, do sprzedaży trafi również okap kominowy WHVS 93F LT BSS (2499 zł).

Wyrafinowany styl inspirowany naturą

Wszystkie urządzenia posiadają satynowe wykończenie z matową teksturą (szczotkowana czarna stal nierdzewna). Inspirowane naturą ciemne barwy pasują do wyrafinowania w designie nowoczesnych kuchni klasy premium. Piekarnik oraz kuchenka mikrofalowa posiadają duże aluminiowe i anodowane uchwyty, płynnie łączące się wizualnie z resztą widocznych elementów, podkreślając monolityczny wygląd sprzętów linii Black Fiber. Ponadto czarne powierzchnie szklane estetycznie kontrastują z matowymi czarnymi teksturami.

Przed ich wprowadzeniem na rynek, modele z nowej serii zostały uhonorowane na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów designerskich na świecie, iF DESIGN AWARD 2019, zestaw urządzeń z serii Black Fiber otrzymał nagrodę iF Label za wyjątkowe osiągnięcie w projektowaniu.

Whirlpool W Collection Black Fiber

Klasa i funkcjonalność w jednym
Jak każde urządzenie z linii Whirlpool W Collection, czysta i nowoczesna estetyka łączy elementy wizualne i funkcjonalne tak, aby przyciągały wzrok, a każda interakcja z nimi była prosta i satysfakcjonująca. Stosowanie subtelnie teksturowanych materiałów, takich jak szczotkowana stal nierdzewna, stanowi nie tylko gwarant jakości, ale także sprawia, że punkty dotykowe stają się natychmiast widoczne. Sprzęty posiadają m.in. zaawansowany interfejs użytkownika SmartDisplay umieszczony bezpośrednio na płaskiej powierzchni urządzeń, który nie tylko wkomponowuje się w styl urządzeń, ale tym samym jest prosty w obsłudze. W modelu piekarnika Whirlpool W9 OM2 4S1 P BSS producent oferuje np. możliwość łączenia się urządzenia z siecią oraz gwarantuje niezrównaną jakość dźwięku w standardzie MP3 podczas odtwarzania plików multimedialnych z poziomu interfejsu. Opcja odtwarzania prezentacji pozwala na wyświetlanie intuicyjnych obrazów, prostych sugestii i jasnych instrukcji, zapewniając pomoc podczas przygotowywania posiłków. Wystarczy wybrać jedną z blisko 60 kombinacji kulinarnych w programach automatycznych 6. Zmysł, a urządzenie przeprowadzi użytkownika przez każdy krok przepisu. Możemy także monitorować proces gotowania przy pomocy smartfona lub tabletu i aplikacji „6TH SENSE Live” firmy Whirlpool. Piekarniki z nowej linii posiadają także m.in. w Cook4, czyli funkcję pozwalającą na przyrządzenie do czterech dań jednocześnie bez obawy, że dojdzie do wymieszania się smaków i aromatów poszczególnych potraw. Gdy funkcja jest aktywna, element grzewczy o dużej mocy współpracuje z systemem obiegu powietrza, równomiernie nagrzewając komorę piekarnika i zapewniając ciągłą cyrkulację powietrza, co gwarantuje doskonałą jakość wypieków oraz oszczędność czasu i energii.

Oprócz wyjątkowego designu, urządzenia Whirlpool W Collection wyposażone są w innowacyjne rozwiązania, które zapewniają doskonałe parametry pracy przy minimalnym wysiłku użytkownika. Możliwe do wyboru liczne ustawienia i funkcje pozwalają dostosować proces gotowania do każdej potrawy. Pomaga w tym zaawansowana technologia 6. Zmysł firmy Whirlpool, która wpływa na optymalizowanie wydajności podczas pracy urządzeń. W zależności od rodzaju sprzętu, w którym jest wykorzystana, spełnia różne funkcje, na przykład chłodziarkozamrażarka wyposażona jest w 6. Zmysł Precision Control. To system, który automatycznie wykrywa i precyzyjnie kontroluje poziom temperatury oraz wilgotności w komorze chłodziarki jak i zamrażarki, aby zapobiec wahaniom temperatury, gdy drzwi są otwierane i zamykane. Wpływa to oczywiście na pożywienie znajdujące się wewnątrz – pomaga dłużej utrzymywać je w świeżości.

Whirlpool W Collection

Kuchenki mikrofalowe z nowej linii W Collection Black Fiber wyposażone są np. w funkcję Crisp. Funkcja Crisp jest opatentowanym rozwiązaniem firmy Whirlpool, które umożliwia przygotowanie chrupiących i idealnie upieczonych potraw w zaledwie kilka minut. Pozwala uzyskać chrupiące potrawy przygotowywane według tradycyjnych przepisów, jak również piec bez użycia oleju. Za przygotowanie wewnętrznej części dania odpowiadają mikrofale, jego wierzch przyrumienia się dzięki grillowi, a spód dzięki specjalnemu talerzowi Crisp wykonanemu z materiału nagrzewającego się do bardzo wysokiej temperatury, co gwarantuje doskonałe przypieczenie i przyrumienienie potrawy od spodu.

www.whirlpool.pl

Napisz komentarz...