Tarcze polerskie do betonu

Tarcze polerskie do betonu to trwałe i niezwykle skuteczne materiały polerskie pozwalające na efektywne i precyzyjne wykańczanie powierzchni betonowych. Tarcze polerskie doskonale sprawdzają się do precyzyjnego szlifowania i wykańczania mniejszych powierzchni. Sprawdź przegląd profesjonalnych tarcz szlifierskich najlepszych firm na rynku.

Tarcze polerskie – idealne do wyrównywania posadzek betonowych i lastryka
Tarcze polerskie różnią się między sobą przeznaczeniem, rodzajem zastosowania, a także parametrami technicznymi, które wspólnie warunkują ich użyteczność pod kątem szlifowania i wykańczania różnego rodzaju powierzchni.

Najistotniejszymi parametrami, które należy wziąć pod uwagę, wybierając tarcze polerskie, są ich stopnie ścieralności i ziarnistość. Im mniejsze uziarnienie, tym tarcza lepiej sprawdzi się do ścierania grubszych i bardziej nierównych warstw betonu. Z kolei tarcze polerskie o większej liczbie ziaren powinny być wykorzystywane do precyzyjnego szlifowania zgrubnie oszlifowanych powierzchni.

Tarcze polerskie Husqvarna P646
Tarcze polerskie Husqvarna serii P 600 to wysokiej jakości ściernice polerujące, które sprawdzą się do efektywnego polerowania niewielkich powierzchni betonowych na sucho. Te modele tarcz mają średnicę 75 mm i zapewniają uziarnienie w zakresie od 50 do 3000, a ze względu na swoją konstrukcję przeznaczone są do ekonomicznego sporadycznego polerowania małych obszarów.

Tarcze polerskie Husqvarna P 1242
Seria tarcz polerskich Husqvarna P 1200 to profesjonalne narzędzia do polerowania wykonane ze spoiwa żywicznego. Ich 75 mm średnica oraz szeroki zakres ziarnistości na poziomie od 50 do 3000 pozwala sprawnie wykończyć powierzchnię oraz nadać jej maksymalny połysk szybko i efektywnie. Prezentowane tarcze polerskie przeznaczone są do polerowania na sucho posadzek betonowych i lastryko na bazie cementu.

Tarcze polerskie Husqvarna Hiperflex Dry FP87
Te w pełni profesjonalne tarcze szlifierskie zapewniają możliwie największy połysk oraz przejrzystość wykańczanej powierzchni. Dzięki wysokiej ziarnistości na poziomie od 200 do 3000 pozwalają na sprawne polerowanie betonu, lastryka na bazie cementu i żywic oraz kamienia wapiennego. Odpowiedni układ płytek zwiększa efektywność polerki podczas jednego przejazdu, przez co prezentowane tarcze polerskie znacząco oszczędzają czas pracy, co skutkuje ograniczeniem jej kosztu na 1 m2.

Tarcze polerskie Dr Schulze DRS-Clean-N-Pad
Profesjonalne tarcze polerskie o średnicy 410 mm renomowanej firmy Dr Schulze przeznaczone są do jednotarczowych maszyn wolnoobrotowych. Doskonale sprawdzają się do polerowania posadzek betonowych zarówno na mokro, jak i na sucho, a także do czyszczenia: PVC, kamieni naturalnych i sztucznych, drewna, płytek i żywicy syntetycznej. Dzięki grubości na poziomie 22 mm, gwarantują długą żywotność oraz znaczną efektywność czyszczenia.

Tarcze polerskie Scanmaskin RDC Polishing Blue
Tarcze polerskie Scanmaskin RDC Polishing Blue to jedne z lepszych tarcz do zgrubnego polerowania betonu i lastryka. Dzięki specjalnej konstrukcji prezentowane tarcze gwarantują długą żywotność, trwałość oraz niezwykłą efektywność obróbki powierzchni betonowych.

Napisz komentarz...