Piekarnik Samsung Dual Cook Flex

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex

Sprawdzone przepisy naszych mam i babć okazują się niezawodne gdy zaskoczą nas niespodziewani goście lub brakuje nam pomysłu na obiad. W wolnych chwilach warto jednak dać upust kreatywności w kuchni i odkryć nowe smaki. Z piekarnikiem Samsung Dual Cook Flex z dzielonymi drzwiami wszystkie kulinarne zmagania zakończą się sukcesem.

Profesjonalna pomoc
Domowe gotowanie stało się trendem. Coraz chętniej sięgamy po książki kulinarne, oglądamy kulinarne show w telewizji, czytamy blogi z przepisami i chodzimy na warsztaty kulinarne do miejsc takich jak Cook Story by Samsung w Warszawie. Rozwijamy swoje umiejętności, aby móc przyrządzać dania na miarę ulubionych restauracji i zaskakiwać naszych bliskich. Kto nie chciałby opanować sztuki wypiekania idealnie chrupiącej włoskiej pizzy? Komu nie marzyło się oczarowanie gości doskonałym fondantem z wypływającą ze środka czekoladą? Takie potrawy wymagają praktyki, jednak istnieje sposób na to, aby opanowanie sztuki kulinarnej przyszło nam z łatwością. Piekarnik Dual Cook Flex marki Samsung jest wręcz stworzony do wspierania nas w kulinarnych wyzwaniach.

Odkrywanie przyjemności
Sobota, grupa przyjaciół przy stole, ryba pieczona w ziołach i domowy sernik. Brzmi jak przepis na obiad idealny. Jednak nikt z nas nie chce spędzać połowy dnia w kuchni. Jest rozwiązanie, które pomoże nam przygotować pyszne dania dla przyjaciół czy rodziny a jednocześnie zaoszczędzić czas. Piekarnik Samsung Dual Cook Flex wyróżnia się dzielonymi drzwiami Flex Door, które umożliwiają otwarcie górnej części piekarnika, pozostawiając jego dolną część szczelnie zamkniętą. Dzięki temu sernik pieczony na dole nie opadnie, kiedy doglądamy rybę. Separator wewnątrz urządzenia zapewnia, że zapachy się nie przenikają a dania mogą być pieczone w różnych trybach oraz temperaturach. Innowacyjna budowa piekarnika Dual Cook Flex z dzielonymi drzwiami sprawi, że odkryjemy w sobie pasję szefa kuchni. Gotowanie stanie się przyjemnością i będzie zabierać mniej czasu.

Sprytny asystent
Podejmowanie kulinarnych wyzwań ułatwi szereg inteligentnych funkcji, np. 50 programów Auto Cook, dostosowujących temperaturę i czas pieczenia do rodzaju potrawy, np. pizzy. To nie jedyna funkcja gwarantująca wygodę użytkowania piekarnika. Urządzeniem można zdalnie zarządzać także z poziomu aplikacji Samsung SmartThings dostępnej na smartfony. Wystarczy przesłać wybrany przepis lub opis dania, a piekarnik dopasuje odpowiedni program. Teraz w kulinarnych zmaganiach można brać udział siedząc wygodnie na kanapie.

Piekarnik Samsung Dual Cook Flex

Dual Cook Flex sam w sobie jest doskonałym kompanem kuchennych zmagań. Jeżeli przekonały cię funkcje piekarnika, warto poznać inne urządzenia do zabudowy marki Samsung, jak zmywarki z funkcją WaterWall, płyty grzewcze z Virtual Flame Technology (imitującą płomień na naczyniach i pozwalająca na intuicyjną obsługę), czy niezwykle pojemne lodówki z rozwiązaniem Sapce Max.

www.samsung.pl

Napisz komentarz...