Baterie w kolorze szarym

Laveo odpowiada na trendy. Baterie w kolorze szarym wśród nowości marki

Docenione na rynku baterie łazienkowe z serii Lete, Luna, Lena oraz Daru marki Laveo zyskują nowy, szary wariant wykończenia, który daje dodatkowe, inspirujące możliwości aranżacyjne – zwłaszcza dla posiadaczy zlewozmywaków granitowych, którzy szukają armatury dopasowanej do ich przestrzeni kuchennej.

Szarości wpisują się w trendy kolorystyczne na 2020 rok – zwłaszcza w kontekście rosnącej popularności gamy kolorystycznej, znanej jako tzw. earth tones, czyli ziemistych, zgaszonych barw. W ich skład wchodzą brązy, beże, ciemne zielenie, żółcie czy wreszcie – wspomniana szarość. Zaletą kolorów z tej tonacji jest duża elastyczność i uniwersalność. Sprawdzą się one w nieco chłodniejszych i surowszych wnętrzach. Są również świetnym tłem także dla żywszych i cieplejszych aranżacji. Szarość jest jednak barwą szczególną, ponieważ stanowi jeszcze jeden kompromis – między czernią i bielą. Nadmiar tej pierwszej w kuchni czy łazience może przyprawiać o poczucie optycznego pomniejszenia przestrzeni, zaś ta druga, nieumiejętnie zaaranżowana, może nadawać pomieszczeniom wrażenie zbyt dużej sterylności, a to z kolei sprawia, że nasza kuchnia, łazienka czy salon wyglądają na pozbawione ducha i charakteru.

Każdy znajdzie coś dla siebie
Szarość króluje i podbija wnętrza, co dostrzegła marka Laveo. Producent armatury kuchennej i łazienkowej rozszerzył cztery linie baterii zlewozmywakowych o szary wariant wykończeniowy. To baterie Lete, Lena, Luna oraz Daru.

Rozszerzeniem serii o nowe warianty kolorystyczne chcemy odpowiedzieć na trendy i jednocześnie pokazać, że nie skupiamy się tylko na tworzeniu nowych serii, ale pamiętamy o tych, które już pokazały się na rynku. Wiemy, z jakim uznaniem się spotkały, dlatego uważamy, że naturalnym krokiem jest rozszerzenie ich o kolejne warianty kolorystyczne. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie

– podkreśla Barbara Stempniak, product manager Laveo.

Pierwsza z baterii to jednouchwytowa bateria Lete z ruchomą wylewką w kształcie litery „U”, do tej pory dostępna w czterech wariantach wykończenia: białym, czarnym, chromowym oraz beżowym. Seria Lete to bezpieczne rozwiązanie, dedykowane miłośnikom klasycznego, prostego designu.

Lete
Lete

Seria Luna to z kolei ukłon w stronę nieco odważniejszego i bardziej nowoczesnego designu, za sprawą smukłego, minimalistycznego kształtu. Wyciągana wylewka to z kolei dodatkowy, praktyczny element – takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia napełnianie dużych naczyń, mycie warzyw i owoców czy mycie samego zlewu.

Luna
Luna

Kolejna bateria z wyciąganą wylewką to ta z serii Daru, czyli model sztorcowy, którego wylewka dysponuje dwoma zmiennymi typami strumienia – standardowym oraz deszczowym.

Daru
Daru

Ostatnim z produktów, który zyskał nowy wariant wykończenia, jest bateria Lena. Podobnie jak seria Lete, Lena dysponuje ruchomą wylewką, co przekłada się na wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania i świetnie sprawdzi się na przykład przy napełnianiu wodą wysokich garnków.

Lena
Lena

Pojawienie się szarego wariantu wykończeniowego czterech baterii zlewozmywakowych sprawia, że możliwości aranżacyjne strefy kuchennej z wykorzystaniem baterii i granitowych zlewozmywaków Laveo są jeszcze większe. Szara wersja kolorystyczna – niezależnie od tego, czy mówimy o serii Lete, Luna, Daru czy Lena – będzie doskonale komponować się z szarymi zlewozmywakami – na przykład z serii Barbados, Celia, Grenada czy Dafne.

To nie koniec nowości…
Rok 2020 będzie w nie obfitował. Niedawno marka Laveo zapowiedziała rozszerzenie świetnie przyjętej serii Pretto o nowe produkty z kategorii armatury łazienkowej i kuchennej, wprowadziła całkowicie nową serię baterii łazienkowych Zorita, dostępną w dwóch wariantach wykończenia – czarny-chrom oraz biały-chrom, a także stalowy zlewozmywak z serii Marmara w kolorze różowego złota, a także serię stalowych umywalek Polla – w tym złotego wariantu wykończeniowego. Ten kolor to doskonały sposób na uczynienie kuchni zdecydowanie bardziej glamour­ – tak, by stała się nie tylko funkcjonalnym i przyjaznym, ale jednocześnie miejscem z charakterem.

Pojawienie się szarego wariantu wykończeniowego czterech baterii zlewozmywakowych sprawia, że możliwości aranżacyjne strefy kuchennej z wykorzystaniem baterii i granitowych zlewozmywaków Laveo są jeszcze większe. Szara wersja kolorystyczna – niezależnie od tego, czy mówimy o serii Lete, Luna, Daru czy Lena – będzie doskonale komponować się z szarymi zlewozmywakami – na przykład z serii Barbados, Celia, Grenada czy Dafne. To nie koniec nowości… Rok 2020 będzie w nie obfitował. Niedawno marka Laveo zapowiedziała rozszerzenie świetnie przyjętej serii Pretto o nowe produkty z kategorii armatury łazienkowej i kuchennej, wprowadziła całkowicie nową serię baterii łazienkowych Zorita, dostępną w dwóch wariantach wykończenia – czarny-chrom oraz biały-chrom, a także stalowy zlewozmywak z serii Marmara w kolorze różowego złota, a także serię stalowych umywalek Polla – w tym złotego wariantu wykończeniowego. Ten kolor to doskonały sposób na uczynienie kuchni zdecydowanie bardziej glamour­ – tak, by stała się nie tylko funkcjonalnym i przyjaznym, ale jednocześnie miejscem z charakterem.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.laveo.pl

Napisz komentarz...