Inteligentna i ekonomiczna pralka Hoover AWMPD 49LH7

Inteligentna i ekonomiczna pralka Hoover AWMPD 49LH7

Najnowocześniejsze urządzenia AGD powstały z myślą o najwyższym komforcie użytkowania. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji gwarantują one wygodę oraz wysoką wydajność. Pralka Hoover AWMPD 49LH7 to najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane urządzenie wyposażone w sztuczną inteligencję, które podpowiada, przewiduje, pielęgnuje, a także automatycznie dozuje detergenty. Dodatkowo, za pomocą aplikacji Hoover Wizard App, można sterować pralką i sprawdzać jej stan techniczny. Przekonaj się jak pralka AWMPD 49LH7 zmieni Twoje podejście do codziennych obowiązków!

Hoover AWMPD 49LH7 Innowacyjne zastosowania ułatwiające dbanie o Twoją odzież
Często kłopotliwym elementem procesu prania jest dobór odpowiedniej ilości detergentów. Zbyt duża ilość środka piorącego może doprowadzić do tego, że proszek pozostanie na odzieży, co w konsekwencji może wywoływać alergie. Od dziś nie musisz się o to martwić – Hoover AWMPD 49LH7 została wyposażona w inteligentny system Care Dose, który samodzielnie dostosowuje ilość detergentu do stopnia zabrudzenia oraz wielkości prania tak, abyś mógł cieszyć się świeżymi i idealnie czystymi ubraniami. Dodatkowo, rozwiązanie to pozwala na jednorazowe uzupełnienie zbiornika na płyn do prania i płukania wystarczające nawet na 21 cykli. Pralka wzbogacona została także w funkcję Total Care. Pozwala ona wyprać wszystkie ubrania w trakcie jednego cyklu, niezależnie od koloru i rodzaju materiału. Dzięki temu wszystkie ubrania będą świeże i czyste z zachowaniem najlepszych rezultatów. Zależy Ci na szybkim odświeżeniu odzieży? Z myślą o zwiększeniu wygody użytkowania marka Hoover dodała cztery krótkie programy prania: 14, 30, 44 i 59 minut, dzięki którym odświeżysz ubrania w krótkim czasie, nawet w nagłej sytuacji. Program All in One już w 59 minut i w temperaturze 40°C pozwala uprać tkaniny mieszane i kolorowe przy pełnym załadunku 9 kg, zachowując najlepszą efektywność prania. Wybierając natomiast funkcję pary, możesz zredukować ilość zagnieceń, zminimalizować czas prasowania, a także pozbyć się alergenów i roztoczy. Nie jesteś pewny i zastanawiasz się jaki program prania wybrać dla swoich ubrań? Wystarczy, że skorzystasz z przewodnika prania, który podpowie Ci jak długi powinien być cykl, jaką dostosować temperaturę, a także jakie obroty wirowania są najbardziej bezpieczne dla Twojej odzieży. Dzięki takiemu zastosowaniu zyskasz pewność, że wszystkie tkaniny będą idealnie czyste z największą dbałością o włókna.

Funkcje dostępne dzięki aplikacji
W pośpiechu wyszedłeś z domu i zapomniałeś włączyć pralkę? Dzięki wyposażeniu Hoover AWMPD 49LH7 w łączność Wi-Fi, możesz to zrobić zdalnie z dowolnego miejsca za pomocą swojego telefonu lub tabletu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Hoover Wizard App i możesz włączyć urządzenie kiedy jesteś w pracy lub na spacerze. Innowacyjną i bardzo przydatną technologią dostępną w pralce jest geolokalizacja, która sprawdza pogodę i podpowiada najlepszą porę na pranie tak, aby ubrania zdążyły wyschnąć przed nadejściem opadów. Funkcja Aktywny Serwis umożliwia bezpośrednie połączenie urządzenia z zespołem serwisowym marki Hoover i pozwoli w łatwiejszy i skuteczniejszy sposób zdiagnozować i pomóc rozwiązać problem, z którym się borykamy. Najbardziej zaawansowana i inteligentna pralka AXI wyposażona została także w technologię sterowania głosem. Wystarczy, że powiesz jej jaką chcesz uprać odzież, a pomoże Ci dostosować najlepsze parametry pracy, skonfigurować i uruchomić program. Możesz poprosić ją też o poradę dotyczącą prania, usuwania plam czy sprawdzić stan techniczny

Pralka Hoover AWMPD 49LH7

Ponadczasowy design, cicha praca i najwyższa klasa energetyczna
Poza szeregiem innowacyjnych rozwiązań, które oferuje pralka Hoover AWMPD 49LH7, wyróżnia się ona także eleganckim designem. Charakterystyczne, wyżej umieszczone, większe i szklane drzwi nadają pralce piękny, nowoczesny wygląd i w znacznym stopniu ułatwiają załadunek i rozładunek odzieży z bębna. Nowatorski i inteligentny panel dotykowy Smooth Touch Display idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu i pozwala bez trudu zidentyfikować i skonfigurować najlepsze opcje prania. Dużą zaletą pralki jest również cicha praca, nawet w trakcie wirowania, dzięki czemu możesz włączać ją o każdej porze dnia. To zasługa inwerterowego silnika, który zmniejsza wibracje urządzenia i zapewnia niezawodną pracę przez wiele cykli. Hoover AWMPD 49LH7 posiada najwyższą klasę energetyczną A+++ (-40%), dzięki czemu zużywa niewielką ilość prądu przy pełnym załadunku. Pralka ma duża pojemnością –9 kg wystarczającą dla dużej rodziny.

Dostępność i cena:
Pralka Hoover AWMPD 49LH7 dostępna jest w sprzedaży w sklepie RTV EURO AGD w cenie 2399 zł.

Napisz komentarz...