Spotlight Optima Villeroy & Boch

Wielkoformatowe płytki, czyli efekt WOW we wnętrzu

W ideę współczesnych, kojarzonych z minimalizmem i otwartą przestrzenią wnętrz, doskonale wpisują się wielkoformatowe płytki – takie jak Spotlight Optima Villeroy & Boch. Dzięki nim powierzchnie podłóg i ścian zachwycają lekką kompozycją o spójnej kolorystyce oraz czymś nieuchwytnym, czyli… efektem WOW.

Płytki Optima wizualnie powiększają przestrzeń oraz sprzyjają utrzymaniu czystości. Subtelne barwy kolekcji dają możliwość ciekawych gier odcieniami beżu i szarości. Przy ich użyciu tworzyć można kompozycje, które doskonale sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki rektyfikacji, czyli specjalnej obróbce mechanicznej, można je układać z bardzo wąskimi fugami.

Moc możliwości
Naturalnie i nowocześnie. Pięknie i praktycznie. Projektując współczesne wnętrza warto uwzględnić wszystkie aspekty oraz możliwości stosowanych materiałów, których suma złoży się na mile widziany efekt WOW. Ten zaś przypisany jest do określonych pomysłów. Jednym z nich są wielkoformatowe płytki podłogowe i ścienne – takie jak Spotlight Optima Villeroy & Boch. Ich wybór gwarantuje trwałe i eleganckie rozwiązania. Idealne do kuchni, aneksu, salonu, sypialni, korytarza czy gabinetu.

Spotlight Optima w ciekawy sposób odwzorowuje urok surowego betonu, a jednocześnie wychodzi naprzeciw wymogom wygody i higieny. Między innymi za sprawą innowacyjnej powierzchni VilbostonePlus, która sprawia, że płytki są szczególnie odporne na zabrudzenia i plamy.

Spotlight Optima Villeroy & Boch

Łazienka z efektem WOW
O efekcie WOW decydują umiar dekoracji oraz harmonia poszczególnych płaszczyzn – przekonują designerzy. Ludzkie oko lubi płynność kolorów i faktur, która koi zmysły. To jeden z powodów, dla których warto zdecydować się na jednolitą kolekcję płytek dla ścian i podłogi. A także na największy z dostępnych formatów: 120 x260 cm.

Wielkoformatowe płytki wyglądają zjawiskowo zarówno w monochromatycznych projektach, jak i we wnętrzach komponowanych z kilku kolorów. Spotlight Optima Villeroy & Boch daje bogaty wybór między płytkami w barwie bieli, beżu, szarości oraz antracytu. Optymalny format oraz oryginalna kolorystyka Spotlight to gwarancja jakości oraz trwałości zastosowanych rozwiązań.

Inwestycja w piękno
Piękno wnosi do wnętrz spokój oraz pomaga tworzyć łagodną atmosferę. Nic więc dziwnego, że patenty sprawdzone w domach podobnie dobre zastosowanie znajdują w przestrzeni użytkowej – w miejscach pracy i spotkań. Wszędzie tam, gdzie urok projektu ceniony jest na równi z jego wymiarem praktycznym. Wielkoformatowe płytki Spotlight Villeroy & Boch cieszą się dużym zainteresowaniem inwestorów tworzących obiekty publiczne wysokiej klasy, takie jak biura, hotele, gabinety oraz spa.

Spotlight Villeroy & Boch

Spotlight Optima Villeroy & Boch
Materiał: nieszkliwiony gres porcelanowy
Formaty: 120 x 260 cm, 120 x 120 cm, 60 x 120 cm
Wykończenie: matowe, delikatnie cieniowany wygląd betonu, VilbostonePlus
Kolory: white, greige, grey, anthracite

Napisz komentarz...