UZIN U-Tack 25 - przyklejaj i montuj jak profesjonalista

Nowość! UZIN U-Tack 25 – przyklejaj i montuj jak profesjonalista

Nadszedł czas wiosennych remontów a wraz z nim nowe inspiracje na odświeżenie domowych wnętrz. Z myślą o wszystkich amatorach majsterkowania firma UZIN wprowadziła do oferty klej w rolce UZIN U-Tack 25, który umożliwia szybki, skuteczny i estetyczny montaż listew przypodłogowych, sztukaterii czy ozdób dekoracyjnych. Teraz dekorowanie domu będzie łatwe i czyste jak nigdy dotąd!

Taśma montażowa to niezbędne narzędzie pracy w warsztacie każdego majsterkowicza – amatora. Odpowiednio dobrany produkt pozwoli w łatwy i szybki sposób zamontować akcesoria czy dekoracje. Na rynku istnieje wiele takich rozwiązań, jednak trzeba zwrócić baczną uwagę na ich właściwości. Nie wszystkie bowiem sprawdzą się np. na chropowatych podłożach czy w przypadku klejenia elementów na dużej powierzchni. Nowoczesny klej w rolce UZIN U-Tack 25 łączy praktyczny i wygodny charakter taśmy z wysoką siłą klejenia profesjonalnego produktu. Bardzo łatwe w aplikacji rozwiązanie cechuje się wszechstronnym zastosowaniem. Przy jego pomocy można trwale i skutecznie przyklejać listwy przypodłogowe, przyblatowe a nawet wykładziny tekstylne i wiele innych materiałów na praktycznie każdej powierzchni.

UZIN
Klejenie listwy przypodłogowej przy użyciu taśmy dwustronnej
Foto: Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Łatwo, szybko i… na pewno
Taśmy montażowe to praktyczne rozwiązanie, które pozwala przeprowadzić montaż ramy oraz ozdobnych aplikacji na ścianie bez wiercenia. Nowy klej UZIN U-Tak 25 daje więcej możliwości ze względu na dużą siłę klejenia. Dostępna w rolkach taśma o szerokości 25 mm i długości 10 m sprawdzi się przy montażu m.in. wykładzin tekstylnych ze wszystkimi popularnymi rodzajami spodów, pasków wykładzin z PVC i linoleum, listew przypodłogowych z twardym rdzeniem oraz listew przyblatowych. To przydatne narzędzie również w rękach dekoratora, gdyż za jej pomocą można przyklejać ponadto wszelkie elementy naścienne, takie jak sztukateria i ozdoby na ściany. Wystarczy rozwinąć rolkę, odciąć potrzebną długość, odkleić taśmę zabezpieczającą i przykleić element. Co ważne, klej działa natychmiastowo, bez potrzeby dociskania przez określony czas.

Wszechstronne i praktyczne rozwiązanie
Klej UZIN U-Tack 25 jest tak samo skuteczny na niemal każdym podłożu i zapewnia czystą pracę. To produkt, który nie brudzi rąk i klejonych elementów. Można go stosować na wszelkich powierzchniach budowlanych o dowolnej strukturze i spoistości, zarówno gładkich, jak i chropowatych. Klei skutecznie na tapetach, tynku, betonie a także na drewnie czy surowym metalu. Możliwe jest nawet klejenie na powierzchni z gipsu i masy szpachlowej, jednak po uprzednim zagruntowaniu. Można go stosować ponadto na jednolitych powierzchniach, jak ceramika czy tworzywo sztuczne. Co ważne, produkt ten gwarantuje skuteczne klejenie na trudnych powierzchniach o nierównej fakturze, jak mur z cegieł czy tynk o strukturze do 1,5 mm. Pomimo wysokiej siły klejenia UZIN U-Tack 25 nie zawiera toksycznych związków. Jest on ekologicznie bezpieczny, co potwierdza znak „Niebieski Anioł”.

UZIN U-Tack 25
UZIN U-Tack 25 – nowy klej w rolce
Foto: Uzin Utz Polska Sp. z o.o.

Cena: 34,99 zł brutto
Producent: Uzin Utz Polska Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 287, 59-220 Legnica

Napisz komentarz...