LG Objet Collection

LG Objet Collection to zapowiedź światowego trendu personalizacji urządzeń domowych

Szeroki asortyment materiałów i kolorów pasujących do każdego wystroju w połączeniu z wysoką wydajnością i jakością LG.

LG Electronics (LG) zapowiada wprowadzenie na rynek międzynarodowy LG Objet Collection – kolekcji stworzonej w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie konsumentów na spersonalizowane, eleganckie i funkcjonalne urządzenia domowe. Zestaw lodówki z zamrażarką z kolekcji LG Objet, którego koncept miał swoją premierę podczas targów CES 2021, zadebiutuje na rynku chińskim, gdzie istnieje już duży popyt na urządzenia LG klasy premium. Niedługo potem urządzenia będą dostępne także na innych kluczowych rynkach azjatyckich i europejskich.

LG Objet Collection

Kolekcja LG Objet to połączenie zaawansowanych urządzeń domowych oraz nowoczesnego designu. Wyróżnia się minimalistycznym wzornictwem, które bez problemu wkomponuje się w każde wnętrze. Dzięki szerokiej gamie luksusowych materiałów i subtelnych, wyrafinowanych kolorów, które można ze sobą zestawiać i dopasowywać według upodobań, urządzenia z kolekcji LG Objet wpiszą się w gust każdego klienta oraz będą doskonale harmonizowały z istniejącym już wystrojem jego wnętrz.

Kolekcja LG Objet

Lodówka z zamrażarką z kolekcji LG Objet reprezentuje elegancką, stonowaną estetykę, która pasuje do stylu każdej kuchni, a także gwarantuje wyjątkową wydajność dzięki zastosowanym w niej wiodącym technologiom LG. Zestaw oferowany jest w ponadczasowych, wysokiej jakości wykończeniach, między innymi ze stali nierdzewnej i szkła.

Opcja ze stali nierdzewnej dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych (zieleń, srebro, matowa czerń), które tworzą wysublimowaną, nowoczesną estetykę. Wykończenie szklane oferowane jest w czterech eleganckich odcieniach (miętowym, różowym, beżowym i srebrnym), które umożliwiają bezproblemowe dopasowanie urządzeń do każdego wystroju kuchni. Dzięki sprawdzonemu systemowi chłodzenia LG LINEARCooling lodówka gwarantuje wyjątkową wydajność chłodzenia. Technologia LINEARCooling precyzyjnie utrzymuje równomierną temperaturę wewnątrz przy minimalnych wahaniach (± 0,5 stopnia Celsjusza), dzięki czemu pomaga zachować świeżość produktów spożywczych, takich jak owoce i warzywa, nawet przez tydzień.

LG Objet

LG ma w planach rozszerzenie kolekcji urządzeń kuchennych klasy premium LG Objet o kolejne efektowne produkty, takie jak lodówka z technologią InstaView™ czy inteligentna szafa parowa LG Styler, co pozwoli stworzyć wizualnie harmonijne wnętrze.

Wprowadzenie LG Objet Collection na rynki międzynarodowe oznacza początek ery urządzeń spersonalizowanych. Dzięki subtelnemu wzornictwu i różnym opcjom materiałów i kolorów do wyboru, eleganckie i innowacyjne rozwiązania marki LG dają konsumentom możliwość tworzenia przestrzeni, która odzwierciedla ich indywidualną wrażliwość

Lyu Jae-cheol, prezes firmy LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

Napisz komentarz...