Kostka LANTA

Kostka LANTA – minimalizm w architekturze

Minimalistyczna kostka brukowa, proste – geometryczne kształty, stonowana kolorystyka nawierzchni, kostka bez fazy. Witajcie w harmonijnym świecie minimalizmu w architekturze. Witajcie w świecie kostki Lanta.

Minimalizm w architekturze harmonijnie kształtuje przestrzeń przydomową i miejską. Z zasady nie dominuje ale dopełnia najpiękniejsze elementy otoczenia. Szanuje swoje sąsiedztwo, dlatego skutecznie opiera się zmiennym modom.

Kostka/płyta LANTA, producent Buszrem
Kostka LANTA

Minimalistyczna kostka brukowa powinna być podstawą do tworzenia harmonijnego rysunku nawierzchni. Lanta to kwadrat i dwa różnej wielkości prostokąty. Spore wymiary pozwalają na tworzenie harmonijnego rysunku nawierzchni. Z Lantą monotonne linie równoległe można zastąpić dynamicznym układem typu „tetris”. Bezfazowa kostka brukowa jest synonimem nawierzchni gładkiej i komfortowej w użytkowaniu. Delikatnie zarysowane fugi płyt Lanta to praktyczny wymiar minimalizmu w architekturze. Szarości, grafity i beże dopełniają barwne melanże. Stonowana kolorystyka nawierzchni dopasowuje się do różnego otoczenia i sąsiadującej architektury.

Kostka/płyta LANTA, producent Buszrem
Wymiary: 29,7 x 29,7 mm; 29,7 x 44,7 mm; 29,7 x 59,7 mm; grubość: 6 mm
Kolorystyka: (gładkie) szary, grafit; (color-mix) kasztanowy, stalowy, muszlowy; (płukana) jasnoszary, grafitowy, mleczny

Lanta płukana
Kostka LANTA płukana

Napisz komentarz...