Dwustronna taśma klejąca Power - Würth Polska

Klejenie zamiast spawania, wiercenia czy nitowania

Łączenie elementów wykonanych z różnych materiałów bywa pracochłonne i niejednokrotnie wymaga zastosowania różnych technik. Do spawania, wiercenia czy nitowania potrzeba umiejętności i przede wszystkim – odpowiednich narzędzi oraz czasu. Würth Polska przedstawia alternatywne rozwiązanie – taśmę klejącą Power.

Dwustronna taśma klejąca Power od Würth Polska jest wyjątkowo przyczepna i zapewnia trwałość oraz wysoką siłę klejenia. Metr bieżący produktu o szerokości 25 mm utrzymuje nawet 8 kg. Natomiast 19- i 12-milimetrowe taśmy poradzą sobie odpowiednio z 6 i 4 kg. Produkt pozwala uzyskać optymalną jakość połączenia bez potrzeby użycia śrub i nitów. Ponadto sam łączony materiał nie jest osłabiany przez wykonane w nim otwory. Taśma cechuje się bardzo dobrą odpornością na wilgoć i można ją stosować do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Różne zastosowanie
Produkt, który wrócił do oferty Würth Polska, umożliwia klejowe wiązanie różnych materiałów. Należą do nich szkło, beton, ABS, twarde PCW i PMMA czy nieobrabiane: stal, drewno, aluminium. Taśma klejąca Power znajdzie zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu. Fachowcy zajmujący się motoryzacją i transportem będą mogli wykorzystać ją do czujników, paneli wszystkich typów np. reflektorów, szkieł luster, zderzaków, sufitów. Z kolei budowlańcy docenią możliwość jej użycia w takich obszarach jak np.: elementy szklane, uchwyty, wykończenie metalowe i płyty podstawy drzwi, wiązanie kanałów kablowych czy montaż znaków. Taśma klejąca Power znajdzie swoje zastosowanie m.in. również przy lustrach, elementach dekoracyjnych czy układach dozowników.

Dwustronna taśma klejąca Power - Würth Polska

Napisz komentarz...