Linearis Infinity – nowa jakość odpływów prysznicowych od KESSEL

Linearis Infinity – nowa jakość odpływów prysznicowych od KESSEL

Odpływ prysznicowy Linearis Infitnity firmy KESSEL wyróżnia się niską wysokością zabudowy, łatwym montażem oraz możliwością modyfikacji i regulacji długości. Dzięki prostemu i nowoczesnemu designowi, świetnie sprawdzi się w każdej łazience – bez względu na jej styl.

Niezawodne odprowadzanie wody

Odpływy Linearis Infinity cechują się wysokością zabudowy wynoszącą zaledwie 60 mm, co sprawia, że jest to jeden z najniższych odpływów prysznicowych na rynku. Linearis Infinity 60 przy nadpiętrzeniu 20 mm zapewnia przepustowość na poziomie 0,5 l/s, zaś wariant o wysokości zabudowy 90 mm nawet do 0,8 l/s przy identycznym nadpiętrzeniu. Zapewnia to skuteczne i bezproblemowe odprowadzanie wody.

Łatwy i szybki montaż

Pokrywa nowego odpływu KESSEL wykonana jest ze stali szlachetnej V4A, co gwarantuje wysoką trwałość oraz odporność na korozję. Materiał ten wpasowuje się we współczesne trendy w aranżacji łazienek. Dostępny jest w wersji z pokrywą ze stali szczotkowanej w dostępnej gamie kolorystycznej: brąz, mosiądz, czerń, co umożliwia dopasowanie odpływu do indywidualnych upodobań oraz estetyki, w której została utrzymana łazienka. Linearis Infinity jest od razu gotowy do montażu – w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne do instalacji elementy, a także nie jest do nich wymagany dodatkowy osprzęt.

Odpływ prysznicowy Linearis Infinity marki KESSEL
Odpływ prysznicowy Linearis Infinity marki KESSEL

Wyjątkowa estetyka

System odpływów prysznicowych Linearis Infinity oferuje szerokie możliwości aranżacyjne. Dostępny jest w wersji ze szczotkowaną powierzchnią ze stali nierdzewnej aż w sześciu różnych długościach (od 800 do 1600 mm) i cechuje się dużą modyfikowalnością. Odpływ można dostosować do każdego rodzaju płytek – nasada przesuwa się w dwóch płaszczyznach, a system łączników prostych i kątowych umożliwia montaż nie tylko w linii prostej, ale również w trzech zakresach kątów – 30°, 45° i 90°. Oprócz tego, kanał rynnowy można dowolnie skracać z każdej ze stron. To rozwiązanie KESSEL nadaje się też do montażu bezpośrednio przy ścianach.

Cicho i bez zapachów

Odpływy Linearis Infinity automatycznie tłumią drgania i minimalizują dźwięki dobiegające z kanalizacji. Wyposażone są także w fabrycznie zamontowany kołnierz zaciskowy z matą hydroizolacyjną, co zapewnia wodoszczelność według wymagań klasy W3-I normy DIN 18534. W jego korpusie znajduje się (opcjonalnie lub w zestawie) syfon Megastop, który zapobiega przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów dzięki zamknięciu wodnemu. Można go łatwo wyjmować, co ułatwia czyszczenie i konserwację wnętrza odpływu.

Odpływ prysznicowy Linearis Infinity marki KESSEL
Odpływ prysznicowy Linearis Infinity marki KESSEL

Linearis Infinity firmy KESSEL to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny liniowy odpływ prysznicowy na świecie. Przy pomocy elementów łączących pod kątem 30°, 45° i 90° możliwe jest połączenie dowolnej ilości odpływów prysznicowych liniowych w jeden sprawnie działający system odwodnieniowy. To trwałe, odporne na korozję, designerskie rozwiązanie, które stanowi nową jakość na rynku odpływów prysznicowych.

Przykładowa wycena:
Odpływ prysznicowy Linearis Infinity marki KESSEL dł. 800mm – cena od 1599 zł

Napisz komentarz...