Archipelagi komfortu

Archipelagi komfortu – wypoczynek jak na wymarzonych wakacjach z meblami do ogrodu od Bizzarto

Acapulco, Bahama, Ibiza, a może Goa? Wyprawa do egzotycznych miejsc, to kusząca perspektywa dla poszukujących wakacyjnej beztroski. A gdyby tak przenieść klimat gorących plaż i rajskich kurortów do własnego ogrodu i cieszyć się ekskluzywnym wypoczynkiem przez całe lato? Z kolekcjami mebli Bizzarto do ogrodu i na taras to możliwe!

Gdy zbliżają się wakacje, nie tylko coraz intensywniej kreślimy plany letnich wyjazdów, ale kształtów nabierają także pomysły na aranżację naszego przydomowego otoczenia. Spragnieni słońca i odpoczynku chcemy jak najlepiej wykorzystać każdy dzień i piękną pogodę. Dlatego wybierając meble do ogrodu stawiamy na rozwiązania funkcjonalne, wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz wyjątkowym designem. Ważny jest także lejtmotyw aranżacji przestrzeni wypoczynkowej. Inspiracje atmosferą egzotycznych wysp i gorących plaż, to będzie strzał w dziesiątkę. Wszystkim, którzy mają w pamięci wspomnienia niedawnej wyprawy, jak i tym, którym wciąż marzą się takie destynacje, kolekcje mebli do ogrodu od Bizzarto pozwolą doskonale wypocząć nie tylko w te wakacje.

Kolekcje tapicerowanych mebli ogrodowych Bizzarto zarówno latem jak i zimą mogą pozostać w ogrodzie. Komponenty użyte do ich produkcji sprawiają, że są one odporne na warunki atmosferyczne, jak deszcz, śnieg, promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury. To wszystko daje nam gwarancję beztroskiego relaksu. A zatem pora wybrać idealny zestaw do naszego ogrodu.

Acapulco – pogoda na wypoczynek

Rozległe plaże, piękne klify i zachwycający widok na zatokę Santa Lucia. Położone nad Oceanem Spokojnym Acapulco, najsłynniejszy kurort w Meksyku, to miasto znane także ze swego nocnego życia, które toczy się nieustannie, a muzyka gra tu całą dobę. Klimat w Acapulco stwarza idealne warunki do plażowania przez cały rok. Także meble wypoczynkowe do ogrodu od Bizzarto mogą spędzać cały rok na świeżym powietrzu. Nie trzeba ich chować gdy pada deszcz, ponieważ są wykonane w dwóch technologiach. Całkowicie wodoodpornej – po deszczu wystarczy wytrzeć wodę i można na nich usiąść lub „water goes thru”, która sprawia, że woda przepływa przez tkaninę jak przez sitko. Obok kolekcji mebli Acapulco nie sposób przejść obojętnie. Kształty, wykończenie, forma robią wrażenie. A komfort idzie w parze z walorami wizualnymi. Warto zwrócić uwagę na ruchome boki, które można położyć na podłodze i użyć jako pufa do siedzenia. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas przyjęć w ogrodzie i spotkań z przyjaciółmi. Ale boki można także po prostu umieścić pod stopami, aby jeszcze bardziej komfortowo korzystać z odpoczynku na sofie, gdy mamy czas tylko dla siebie.

Bahama – archipelagi komfortu

Każda z setek małych wysepek położonych na Oceanie Atlantyckim pomiędzy Florydą a Kubą, tworzących Bahamy oferuje piękne piaszczyste plaże i malownicze morskie widoki. Podróżujący po tym archipelagu mogą wybierać miejsca gwarne i tętniące turystycznym życiem, jak i te totalnie odciętego od świata zewnętrznego. Podobnie w kolekcji eleganckich modułowych mebli Bahama możemy sami decydować, jaki kształt nadamy naszej strefie wypoczynku w ogrodzie. Z tapicerowanych modułów tej kolekcji można tworzyć sofy o różnej liczbie miejsc do siedzenia i narożniki o dowolnych kształtach i wielkościach, a także konfiguracje z pufem umieszczonym pomiędzy standardowymi elementami. Mogą one być zakończone boczkami albo otwarte z jednej lub z obu stron. Moduły nie są połączone ze sobą na stałe, dlatego w każdej chwili mamy możliwość, aby zmienić ich układ i całkowicie przearanżować mebel. To fantastyczna opcja na spotkanie towarzyskie w większym gronie.

Ibiza – nie ma nudy!

Hiszpańska wyspa Ibiza, oprócz wspaniałej pogody i białego piasku na plażach zachwyca kulturą, zabytkami i ciekawymi miejscami do zwiedzania. Przyciąga lokalną kuchnią i słynnymi klubami, w których można liczyć na dobrą zabawę do rana. Na Ibizie nie można się nudzić. Tak samo jest z meblami o tej samej nazwie od Bizzarto. Kolekcja Ibiza oferuje tapicerowane narożniki, sofy, fotele i pufy do ogrodu, na taras lub patio. Narożnik składa się z dwóch niezależnych, niepołączonych ze sobą na stałe elementów. Gdy znudzi nam się ustawienie narożne albo gdy zapraszamy gości, można go łatwo zmienić w dwa meble: sofę oraz szezlong. Wystarczy rozsunąć obie części. Można też zamienić go stronami. Elementy kolekcji są wykończone materiałem z każdej ze stron, tak więc po rozsunięciu czy też zmianie strony obydwa elementy wyglądają elegancko. Z kolei puf jest nie tylko dodatkowym miejscem do siedzenia, ale można także przysunąć go do siedziska wydłużając je, aby wygodnie położyć nogi; może też pełnić funkcję stolika.

Goa – w poszukiwaniu wytchnienia

Ten turystyczny region Indii położony nad Morzem Arabskim przyciąga prawdziwie rajską scenerią z malowniczymi plażami, egzotycznymi palmami i bajkowymi pałacami. Południe Goa oferuje ciche i spokojne zakątki z dala od znanych nadmorskich kurortów. Północ zaś, turystyczne rozrywki i dobrą zabawę. Kolekcja mebli Goa z oferty Bizzarto także interesująco łączy przeciwieństwa: chłód metalu oraz ciepło i miękkość materiału. Do tego przyciąga wzrok niezwykle efektownym designem. Przyjemne kształty, perfekcyjne wykończenia oraz oryginalna forma robią wrażenie. To propozycja w równym stopniu efektowna co funkcjonalna.

Do mebli ogrodowych Bizzarto stosuje wyłącznie najwyższej jakości tkaniny do użytku zewnętrznego. Są bardzo odporne na amplitudy temperatur oraz oddziaływanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie blakną. Ponadto mają zabezpieczenie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjnie. Są wytrzymałe, a plamy, nawet te z czerwonego wina czy czekolady, czyści się wyjątkowo łatwo. Meble oferowane są wraz z pokrowcami, które ochronią je przed zanieczyszczeniami spadającymi wraz z opadami deszczu czy śniegu, pyłkami drzew, zabrudzeniem przez ptaki i owady, opadającymi liśćmi. Założenie i zdjęcie pokrowców zajmuje dosłownie chwilę, a sofa czy narożnik są dobrze zabezpieczone. Dzięki pokrowcom na meble możemy skorzystać z każdego ładniejszego dnia, także jesienią lub zimą, by usiąść w swoim ogrodzie.

Napisz komentarz...