Choinka 2023

Choinka, która będzie ozdobą Twojego domu

Możesz wybrać choinę żywą lub sztuczną – ubrana z sercem i gustem będzie ozdobą Twojego domu bez względu na wysokość i materiał. Dostępne są również choinki ozdobne, które odbiegają wyglądem od tradycyjnych drzewek bożonarodzeniowych. Co o ozdabianiu choinki mówią tegoroczne trendy?

Biała choinka w stylu glamour

Złoto i srebro to znamienne kolory dla Bożego Narodzenia, ale na tegorocznych drzewkach można będzie zobaczyć też więcej szlachetnych kolorów. Kobalt, szmaragdowa zieleń, ciemny granat – to propozycje na ozdoby choinki w stylu glamour. W modzie są też czarne bombki i dekoracje, które pięknie prezentują się na drzewkach o bielonym igliwiu. Białe choinki ozdobne są teraz szczególnie w modzie. Pięknie prezentują się w jasnych, nowocześnie urządzonych salonach. Możesz dobrać do nich oświetlenie o zimnym źródle światła, aby uzyskać wystrój wnętrza w stylu „mroźnej krainy”.

Modna choinka na wysokim pniu

Kolejna propozycja to choinki na wysokim pniu. Wyglądają bajkowo i wspaniale wpisują się zarówno w rustykalne, jak i nowoczesne aranżacje wnętrz. Choinka wygląda szczególnie dobrze z ażurowymi ozdobami choinkowymi ze sklejki. Misternie powycinane w drewnie gwiazdki czy aniołki wprowadzają przytulny klimat. Możesz na niej zawiesić też ozdoby otrzymane z naturalnych elementów, na przykład suszone talarki pomarańczy czy pomalowane na złoto orzechy. W domu zrobi się sielsko i przyjemnie.

Choinka ozdobna mniej oczywiste – oświetlone ledami gałązki

W sprzedaży są również inne ozdoby, które można potraktować jako alternatywę dla tradycyjnej sosny czy jodły. Świetnym przykładem są drzewka ozdobne LED, które mogą stanowić dekorację przez całą zimę. Po sezonie bywają wykorzystywane w ogródkach letnich do tworzenia romantycznej scenerii. Są wykonane ze sztucznych gałązek, które można dowolnie kształtować. Mają wbudowane lampki – całą konstrukcje podłącza się do źródła zasilania. Drzewko z białymi, ciepłymi ledami tworzy przyjemną poświatę i magiczny klimat w ogródku, na tarasie lub w domu.

Napisz komentarz...