Akre wprowadza nowości do swojej oferty. To dekoracyjne listwy ścienne

Akre wprowadza nowości do swojej oferty. To dekoracyjne listwy ścienne

Marka Akre, sklep z listwami MDF i PCV wprowadziła na rynek nowość, listwy ścienne sztukateryjne MDF z możliwością malowania. Jak czytamy w materiałach prasowych – to jeden z najpopularniejszych produktów z całego portfolio.

Listwa ANGLO – nowość w ofercie Akre

Jak mówi Szymon Kowalski, właściciel Akre, decyzja o wprowadzeniu listwy ściennej ANGLO była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na eleganckie i funkcjonalne rozwiązania do dekoracji wnętrz.

– „Listwa ANGLO to odpowiedź na potrzeby naszych klientów, którzy szukają nowoczesnych i łatwych w montażu rozwiązań, które jednocześnie są estetycznie dopracowane. Na odpowiedź z rynku nie trzeba było dużo czekać” – komentuje Kowalski.

sklep z listwami akre
Sklep z listwami akre

W materiałach biura prasowego Akre czytamy, że listwa ścienna ANGLO wyróżnia się na tle innych produktów swoim wymiarem (40x16mm), co pozwala na tworzenie subtelnych, ale efektownych linii, które nadają ścianom nowoczesny charakter.

Wykonana z wysokiej jakości MDF, listwa zapewnia trwałość i solidność. Jej biała, gładka okleina dodaje wnętrzom elegancji, a możliwość malowania listwy umożliwia pełne dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Planowane rozszerzenie oferty
– […] stale dążymy do tego, by nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa i odpowiadała na specyficzne wymagania naszych klientów. Listwa ANGLO to krok naprzód w naszym rozwoju i dowód na to, że słuchamy naszych klientów i reagujemy na ich potrzeby” – dodaje Szymon Kowalski.

Akre podaje, że w II kw. 2024 r. do oferty zostanie wprowadzonych kilka nowości, ale nie znamy jeszcze konkretnych szczegółów. (https://akre.pl)

O listwie ANGLO

Materiał:
Wykonana z najwyższej jakości MDF, listwa ANGLO zapewnia długotrwałą trwałość i solidność. Jej eleganckie, gładkie wykończenie w kolorze białym zachwyca precyzją wykonania, co sprawia, że każdy szczegół wnętrza może zostać wyeksponowany z klasą.

Wykończenie:
Listwa jest przystosowana do malowania, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie koloru do istniejącej palety barw w pomieszczeniu. Dzięki temu możesz harmonijnie wkomponować listwę w design swojego domu, podkreślając jego unikalny styl.

Montaż:
Projekt listwy ANGLO umożliwia łatwy montaż przez przyklejenie bezpośrednio do ściany, co gwarantuje szybkie i proste zastosowanie. Idealna do tworzenia kreatywnych kompozycji, od nowoczesnych ram po złożone wzory geometryczne, zapewnia nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz.

O marce Akre
Akre to wąsko wyspecjalizowany sklep, na ofertę którego składają się listwy MDF lakierowane, oklejane, fornirowane, a także maskownice oraz listwy z tworzyw sztucznych (w tym tworzywo PCV oraz polistyren).
Firma ma swoją siedzibę w Toruniu i jest obecna na polskim rynku od 2020 r. W ofercie Akre dostępnych jest 85 produktów z kilkudziesięciu różnych kategorii. W tym przede wszystkim:
• listwy MDF lakierowane,
• listwy MDF oklejane,
• listwy PCV.

Napisz komentarz...